1. Новини Закарпаття
  2. >

Де можна взяти онлайн кредит на картку?

10.07.2023 09:40 Бізнес

ㅤ

Гроші можуть знадобитися неочікувано у будь-який день тижня та час доби. Нещасний випадок чи непередбачуваний подарунок потребують термінового фінансового вирішення. Щоб не турбувати друзів та не перейматися пошуком коштів, зверніться до МФО.

Переваги швидкої мікропозики

Для отримання класичного кредиту в банку доведеться витратити декілька днів. Попередньо слід підготувати довідку про доходи за останні 6 місяців та записатися на візит до відділення. Після заповнення анкети та інтерв’ю з менеджером варто очікувати години, щоб дізнатися результат. Причини відмови банки не пояснюють. Ними найчастіше виступають погана кредитна історія, відсутність стабільного заробітку, неправильне цільове призначення коштів тощо.

Мікрофінансові організації мають інакший підхід. Вони спеціалізуються на видачі позик через інтернет. Це небанківські установи, хоча й діють лише з дозволу НБУ — наявність ліцензії обовʼязкова. МФО не перевіряють місце у кредитному рейтингу та не вимагають підтвердження з місця роботи. Щоб оформити кредит, потрібно бути повнолітнім, мати документи та банківську картку.

Вибір МФО

Мікропозики досить популярні, тому й компаній, які їх надають, багато. Вибір через пошуковики не завжди зручний — треба відкривати кожен сайт, уважно читати умови, запам’ятовувати чи зберігати у закладках вподобані організації. 

Простіше обрати МФО за допомогою агрегатора — сайту, де зібрані надійні компанії та виписані переваги та недоліки. На сторінці https://www.ipay.ua/ua/kredyty-online зручно порівняти різні аспекти:

Максимальна сума першого кредиту та його термін. Умови для наступних зазвичай відрізняються.Відсоток за кожен день користування.Способи видачі — картка або готівка.Час схвалення — від 1 до 15 хвилин.Варіанти погашення.

Для порівняння зазвичай вказують умови для першої позики. Для повторного онлайн-кредиту кількість грошей, період та відсотки змінюються.

Як оформити кредит через інтернет?

Подавати заявку слід на сайті вибраної організації, куди вас і переадресує кнопка «Оформити». Всі дії — від заповнення анкети до отримання грошей — вкладуться у декілька хвилин:

Уважно вкажіть особисті дані — ПІБ, паспорт, код, місце роботи тощо.Сфотографуйте документи або зробіть скан. Вони потрібні для підтвердження особистості.Вкажіть номер телефона роботодавця, дохід та іншу інформацію про працевлаштування за запитом.Оберіть суму та тривалість кредиту в межах пропонованих значень.Очікуйте схвалення.У разі позитивного рішення — уважно прочитайте та підпишіть договір. Не оминайте розділи, в яких описано дії МФО на випадок клієнтської заборгованості.Верифікуйте, тобто підтвердьте картку. На неї зарахується позика.

Грошима можна користуватися одразу та витрачати на свій розсуд. Якщо вам потрібна готівка, вказуйте платіжну картку, з якої легко зняти потрібну суму.