1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

На Закарпатті 99 підприємств визнали критично важливими: що це означає

432
Бізнес Закарпаття

Працівники таких підприємств отримують бронь та зобов'язані працювати задля підтримки економіки, натомість на фронт їм квитка не буде.

На Закарпатті 99 підприємств визнали критично важливими: що це означає

Уже 99 підприємств, установ та організацій, які працюють на Закарпатті, визнали критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності регіону, - повідомляє заступник голови ОВА Василь Іванчо.

- Наша комісія продовжує і надалі засідати, розглядаючи заявки відповідно до визначених критеріїв.

Другий етап – безпосереднє бронювання працівників цих суб’єктів господарювання – теж у розпалі. Ми вже отримали 6 позитивних відповідей від Мінекономіки після погодження Генштабом щодо 618 осіб. Загалом на розгляді ще близько пів сотні таких списків від компаній.

Завдяки напрацьованому механізму керівник підприємства, установи чи організації після визнання її критично важливою може забронювати 50% військовозобов’язаних працівників для того, аби робота й надалі продовжувалася.

Від безперебійної діяльності таких організацій часто залежить продовольча безпека, економічна стабільність, своєчасне надання медичних послуг, якісна освіта та сплата податків, що своєю чергою дозволяє системно підтримувати наші Збройні сили.

Ознайомитися з деталями, критеріями й етапами та завантажити зразок заяви можна за посиланням: https://bit.ly/3F9CWco 

Нагадаємо, Варто тільки підписати: на представників органів місцевого самоврядування в Україні чекають зміни 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber