1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо регіони в яких найлегше влаштуватися на роботу: Закарпаття в їх числі

22.05.2023 22:14 Бізнес

Експертка озвучила назви областей.

Експертка озвучила назви областей.

У Києві наразі найбільша кількість вакансій від роботодавців. Багато вакансій також у західних областях України. Досить активними стала Чернівецька область, Закарпаття, а також Хмельницька та Вінницька, пише Obozrevatel.

Про це розповіла експертка з ринку праці Марія Абдулліна в етері телемарафону. Вона зазначила, що бізнес відновлюється і він більш консолідований в містах мільйонниках, а також Києві та на заході України.

"Коли ми бачимо, як насичується ринок праці вакансіями - це перевершило всі прогнози, які були протягом останніх 1,5 року. Сьогодні ми бачимо, що кількість вакансій в залежності від ресурсу або сягнула умовно довоєнного рівня, або вже перевищила", – розповіла фахівчиня.

На думку експертки, на збільшення вакансій вплинуло те, що багато українців різних професій задіяні в обороні країни і декілька мільйонів кваліфікованих людей виїхали за кордон. Тому роботодавці шукають нових робітників.

При цьому найгірша ситуація спостерігається зараз у туристичній сфері. "Її "трусило" ковідом і зараз добиває війна. Але, навіть тут ми бачимо розвиток внутрішнього туризму", – сказала Абдулліна.

У свою чергу стабілізувалася ситуація в сфері обслуговування: готелі, ресторани, кафе. Експертка підкреслила, що активно насичується вакансіями ця сфера, особливо на заході: Чернівці, Львів, Закарпатська область та ін.

Нагадаємо, раніше ми писали, що за вартістю оренди житла лідирує місто над Ужем.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте на ГК:Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити
Читайте на ГК:Закарпатці продовжують палити суху траву: пожежі знищили ще 9 гектарів землі (ФОТО)