1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Відріжуть трубу: Нафтогаз погрожує боржникам відключенням блакитного палива

144
Бізнес Україна

Багато українців сьогодні не можуть вчасно та в повному обсязі платити за комуналку.

Відріжуть трубу: Нафтогаз погрожує боржникам відключенням блакитного палива

Компанія Нафтогаз почала погрожувати своїм боржникам, що залишить їх без газу. Їм кажуть, що відріжуть трубу, якщо борг не буде погашений у найкоротший час, пише інтернет-портал Хвиля.

Зокрема, про це пише одна з клієнток газової компанії у своєму коментарі, який вона залишила у Facebook Нафтогазу.

Жінка пише, що співробітники Нафтогазу регулярно телефонують її мамі на мобільний, погрожуючи, що відріжуть їй газ за борги. При цьому, як з'ясувалося, її мати не має жодної заборгованості зі сплати за газ. У літньої жінки через постійні загрози розігралася гіпертонія. Проте переконати настирливих працівників Нафтогазу вона не може.

"Пояснюю ситуацію: кабінет створено на номер телефону моєї мами, у ньому три розрахункові рахунки - мій, її та її сестри (пенсіонерки, яка мешкає в іншому селі, сама вона не може передавати). Тепер у моєї тітки утворився обов'язок, а телефонують моїй мамі. Сьогодні їй зателефонували 5 разів і довели, що у неї піднявся тиск", - спробувала роз'яснити ситуацію дочка пенсіонерки.

При цьому жінка пише, що її мамі співробітники Нафтогазу поставили ультиматум: або вона розрахується за газ протягом трьох днів, або газ їй відріжуть.

У Нафтогазі скаргу прочитали та відреагували. Постачальник обіцяє розібратися в ситуації, що склалася, і більше стареньку не тероризувати. Якщо, звичайно, за нею справді немає боргу.

Однак це означає, що проти справжніх боржників все ж таки почали телефонний терор. При цьому багато українців сьогодні об'єктивно не можуть вчасно та в повному обсязі платити за комуналку.

Нагадаємо, раніше ми писали, що відомо де та чому на Закарпатті завтра не буде світла.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber