1. Новини Закарпаття
  2. >

Повернутися в небо України: одна з авіакомпаній планує поновити рейси

02.04.2023 20:50 Бізнес Актуально

В авіакомпанії Ryanair розповіли про поновлення рейсів в Україну.

В авіакомпанії Ryanair розповіли про поновлення рейсів в Україну.

Авіакомпанія Ryanair заявила, що планує відновлення пасажирських рейсів в Україну. Керівництво компанії упевнене, що лоукостеру знадобиться для повернення лише сім днів. При цьому в авіакомпанії припускають, що деякі міста нашої країни можуть виявитися для їх літаків недоступними, пише інтернет-портал "bzh.life".

Про плани Ryanair повернутися в небо України якнайшвидше, повідомив СЕО лоукостера Майкл О'Лірі.

Ірландська авіакомпанія Ryanair, яка була змушена піти з українського ринку авіапослуг перед початком російського військового вторгнення, готова негайно повернутися в небо України. При цьому Ryanair кажуть, що компанії не знадобиться багато часу на збори. Вони готові приступити до перевезення пасажирів за лічені дні.

Ірландська авіакомпанія готова повернутися в Україну, як тільки небо над нашою країною буде визнане безпечним. СЕО компанії Майкл О'Лірі лаконічно відповів на запитання, скільки часу знадобиться лоукостеру на збори та повернення.

Він також зауважив, що до російського військового вторгнення компанія перевозила в Україні 2 мільйони пасажирів. При цьому Ryanair планувала розширення та відкриття своїх баз у нашій країні.

"У нас були плани відкрити 3-4 бази в Україні у 2022 році. Ми все ще бачимо Україну як ринок із таким самим потенціалом, як і Польща", – додав керівник.

Причому О'Лірі переконаний, що його компанії не знадобиться час на тривалі бюрократичні процедури. Повернення до країни передбачає відразу надання авіапослуг – польоти в Україну та з неї.

"Ми б повернулися в Україну протягом кількох днів. Звичайно, одразу з рейсами до пункту призначення. Потім, якнайшвидше, з базами. Ми працювали б із базами в Києві, Львові та Одесі. Херсон може бути недоступний для нас. Але ми хочемо бути дуже активними у відновленні та реконструкції української економіки", – додав Майкл О'Лірі.

Нагадаємо, раніше ми писали, як історія України ХХ століття представлена в шкільних підручниках Польщі

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям
Читайте на ГК:Україна може заборонити TikTok?: доля додатка залежатиме від рішення партнерів, — Ярослав Юрчишин