1. Новини Закарпаття
  2. >

Частина функцій недоступна: українці скаржаться на збій у “Приват24”

09.03.2023 23:15 Бізнес ВАЖЛИВО

У банку визнають наявність проблем.

У банку визнають наявність проблем.

Українці 9 березня скаржаться на збої у роботі онлайн-банкінгу ПриватБанку – системи "Приват24". У застосунку виникають помилки, і користувачам періодично недоступні різні послуги, пише інтернет-видання Obozrevatel.

Про проблеми українці повідомляють на сторінці ПриватБанку у Facebook. У банку визнають наявність проблем: "Знаємо, вже робимо", – йдеться у відповіді служби підтримки одному з клієнтів.

Найбільше проблем виникає із отриманням виписок за рахунками. Однак є скарги на збої під час внесення готівки через термінали та банкомати на неправильне відображення балансу на картці, а також на проблеми з грошовими переказами.

Так, під час спроби переглянути виписку за рахунком клієнтам може видавати два типи помилок. В одному випадку в повідомленні йдеться про наявність технічної проблеми. У другому система просто вказує, що даних за рахунком нібито немає. Повторний запит іноді вирішує проблему, а іноді – ні.

"Чому банкомати відмовляються приймати готівку на картку?", "Кошти не зараховуються на картки. Не доходять", – також повідомляють клієнти банку.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українці накопичили мільярдні борги за електроенергію.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Німі” дзвінки від шахраїв: чим небезпечні такі дзвінки та що робити у таких випадках