1. Новини Закарпаття

Криптовалюта вчить дітей розбиратися у фінансах

09.01.2023 15:55 Бізнес

Фінансова грамотність – це те, чому приділяють критично мало уваги в школі, але саме ці знання є важливими на все життя.

Фінансова грамотність – це те, чому приділяють критично мало уваги в школі, але саме ці знання є важливими на все життя.

Фінансова грамотність – це те, чому приділяють критично мало уваги в школі, але саме ці знання є важливими на все життя. І якщо вчителі не навчають дітей фінансової грамотності, то на допомогу прийде криптовалюта. Разом зі спеціалістами моніторингового сервісу Scanbit спробуємо розібратися, як криптовалюта допомагає навчитися фінансової грамотності.

Що таке фінансова грамотність і до чого тут криптовалюта?

Навички фінансової грамотності є критично важливими протягом усього життя. Йдеться про такі навички, як управління грошима, інвестування, складання бюджету тощо. – все, що дає можливість ухвалювати ефективні фінансові рішення. І чим раніше ці навички будуть впроваджені в життя дитини, тим більше можливостей для накопичення фінансів. На жаль, освітня система це зовсім не враховує.

Вибір процентної ставки за іпотекою або зміна кредитної організації – це те, з чим багато людей зіштовхуються у своєму житті. І саме не розуміння всіх цих принципів сприяє тому, що це може коштувати значно суми грошей. Дослідження показують, що дорослі люди втрачають неймовірні суми через відсутність навичок управління грошима.

Як результат, більшість людей просто втрачають можливість побудувати фінансово стабільне майбутнє, що загрожує постійним недоліком грошей. А стрімке зростання популярності криптовалюти сприяє тому, що саме цифрові активи дають змогу навчити майбутні покоління правильними навичками фінансового застосування. Знання, без яких неможливо зберігати кошти.

Навчання фінансової грамотності за допомогою криптовалюти

Експерти впевнені в тому, що цифрові валюти допоможуть допомогти вирішити проблеми з неефективного управління грошима, що зростає, як в індустріальному, так і індивідуальному масштабі. Гнучкість, яку пропонує технологія блокчейна для досягнення мети, може використовувати велику кількість різних варіантів використання. Одним з таких варіантів використання є навчання дітей фінансам та прийняття фінансової відповідальності ще в такому юному віці.

Прикладом цього проекту є Banano (BAN). Хоча можуть використовуватись і інші криптовалюти. Мережа повністю безкоштовна, миттєва та стійка, завдяки чому ви отримуєте ідеальне середовище для вивчення фінансів та криптографії.

Основна мета подібного вивчення – це надання доступного та освітнього шляху у складний світ цифрових активів. Надаються інтуїтивно зрозумілі інструменти, корисні посібники та інформаційні семінари у простій для розуміння формі. Висока обчислювальна потужність та фінансовий досвід для початку роботи не потрібна.

Необхідно відзначити, що один канадський учитель Джі використовують дану платформу як систему балів, винагороджуючи учнів за те, що вони шанобливо ставляться до свого оточення та майбутнього. Він роздає дітям «банани», які викуповують наприкінці тижня, щоб зациклити нагороди наступного тижня.

У чому ще ефективність криптовалютного навчання?

Необхідно відзначити, що отримані токени криптовалюти учні чи студенти можуть витратити у відповідному магазині. У випадку з тим же Banano (BAN) це магазин Mr. G's Banano Store, створений безпосередньо учителем. Вчитель приймає токени за піцу, додатковий час для ігор на вулиці, іграшки, ігри, шкільне приладдя, комп'ютерний час та багато іншого. Дана система винагороди знайомить дітей з тим, як заробляти, зберігати і витрачати.

Разом з цим подібним чином вчить вирішувати конфлікти. Великі групові покупки здійснюються виключно за тотального схвалення всієї групи. Студенти повинні обговорити можливість придбання та дійти єдиної думки, інакше покупка не буде здійснена. Якщо планують замовити велику піцу на весь клас, обговорюється смак, який сподобається всім.

Така система навчання дітей фінансів зачіпає й інші галузі розвитку. Наприклад, можна покращити поведінки у класі. Також підвищується чесність, моральний дух і просто дитина починає морально дорослішати – вона розуміє, що, щоб щось отримати, треба заробити. І тільки в тому випадку, якщо заощаджувати та не витрачати кошти щотижня, можна накопичити на найкращі призи.

До того ж всім батькам доступне навчання дитини за допомогою криптовалюти – є проекти з мінімальним вхідним бар'єром. А проста у застосуванні криптовалютна платформа пропонуватиме людям різного віку інфраструктур для вивчення особистих фінансів, управління активами, групової економіки та інших цінних навичок фінансової грамотності та застосування для ефективного варіанту використання криптографії.