1. Новини Закарпаття
  2. >

Приємний сюрприз: ПриватБанк запровадив безкоштовну послугу для підприємців

13.12.2022 22:37 Бізнес

Відомо, хто саме та як може нею скористатися.

Відомо, хто саме та як може нею скористатися.

ПриватБанк скасував плату за обслуговування бізнес-клієнтів, що стало приємним сюрпризом для них напередодні Нового року. Так, безкоштовне банківське обслуговування отримають ті компанії та підприємці, які виплачують зарплати своїм співробітникам виключно на картки ПриватБанку, пише Finance.ua.

У банку зазначили, що річний період безкоштовного обслуговування розпочнеться з дати укладання зарплатного проєкту.

Щоб отримати безкоштовне обслуговування на рік, потрібно встигнути до 5 лютого 2023 підписати договір з ПриватБанком.

Отримати безкоштовне обслуговування у банку під час оформлення зарплатного проєкту зможуть як великі компанії, так і малий бізнес, підприємці та фермери.

У ПриватБанку постійно працюють над збільшенням кількості відділень, які можуть надавати послуги в автономному режимі під час вимкнення електроенергії. У кожному місті є чергові відділення, забезпечені електрогенераторами та інтернетом. Тільки у Києві таких відділень 15. Зазвичай чергові відділення починають працювати з 08:30 чи 09:00 та до 17:30, чи 18:00.

У роботі банкоматів і терміналів ПриватБанку часто бувають збої під час відключень електрики. Банкомати не встигають видати клієнтам гроші, суми списуються з рахунків. Українцям рекомендують користуватися мобільними терміналами чи QR-кодами.

Читайте також: Алкогольні, тютюнові та електронні: в Україні здорожчає випивка та куриво 

Читайте на ГК:Цього місяця перед ними відкриються нові можливості: відомо, кому зі знаків Зодіаку пощастить у кар'єрі та фінансах
Читайте на ГК:Метеозалежним українцям буде непереливки: Землю накриє потужна магнітна буря
Читайте на ГК:Мінімальні штрафи сягатимуть від 17 тисяч гривень: порушників мобілізації суворо каратимуть