1. Новини Закарпаття
  2. >

Ветерани із Закарпаття можуть отримати гроші на розвиток власного бізнесу

28.11.2022 20:32 Бізнес Актуально

На Закарпатті зареєстровано 204 фізичні особи-підприємці, котрі мають статус учасника бойових дій, або є близькими родичами ветеранів.

На Закарпатті зареєстровано 204 фізичні особи-підприємці, котрі мають статус учасника бойових дій, або є близькими родичами ветеранів.

Серед таких підприємців 50,4% займаються роздрібною торгівлею. Ще 30,2% провадять діяльність, пов’язану з гуртовою торгівлею. Закривають трійку лідерів підприємницької зайнятості операції з нерухомим майном. Такою діяльністю займається 20,9% ветеранів-підприємців.

Найменше зареєстрованих підприємств у сферах: страхування, перестрахування та недержавне пенсійне забезпечення, крім обов’язкового соціального страхування та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів підтримує бізнес, який належить ветеранам, а також їхнім родинам. Наразі від фонду можна отримати державне відшкодування за придбані генератори, акумулятори, ноутбуки, кавомашини та інші товари чи обладнання для ведення ветеранського бізнесу.

Ветерани, їхні родини, а також сім’ї померлих захисників і захисниць можуть отримати відшкодування для бізнесу на суму до 20 тисяч гривень. Ці суми на оперативні витрати допомагають підтримати на плаву малий та середній бізнес”, — каже Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

Програмою “20 тисяч” від УВФ можуть скористатися дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок (тих, хто має посвідчення учасника бойових дій), їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Важливо, бізнес має бути офіційно зареєстрований, як ФОП чи самозайнята особа.

Ознайомитись з переліком необхідних документів можна за цим лінком: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/

Програма відшкодування діє до завершення воєнного стану.

Інформацію про кількість підприємств взято з сайту Мінветеранів: https://data.mva.gov.ua/

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Потрібно встигнути до 30 листопада: оприлюднено важливе повідомлення про пільги на оплату комунальних послуг 

Читайте на ГК:Можливі підтоплення: на Закарпатті оголосили гідрологічне штормове попередження
Читайте на ГК:Є вже і летальні випадки: ситуація в освітніх закладах Закарпаття й епідпоріг в області
Читайте на ГК:Їх чисельність зростає: ухилянти продовжують штурмувати кордони на Закарпатті (ФОТО)