1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

Вітаємо у Копійочці! У Виноградові активно розвивається мережа магазинів потрібних речей

5149
Бізнес Новини Виноградова

«Вітаємо Вас у Копійочці!» - ми чуємо цю фразу щоразу, коли нам щось потрібно. А щось може бути пательнею, рушничком, іграшкою для дитинки, гелем для душу чи гумовими капцями! Тому що тут точно є все!

Вітаємо у Копійочці! У Виноградові активно розвивається мережа магазинів потрібних речей

Від найменших дрібниць. Від ґудзика до мобільних аксесуарів. Від шкарпеток до фену для волосся…Коли думаєш, що тобі потрібно що-небудь купити і не знаєш, де це шукати, то тобі однозначно в «Копійочку»!

Окрім широкого асортименту товарів кожен магазин мережі радує нас приємною атмосферою щоразу. Тематичне оформлення магазину, логічна розстановка товарів, піднімаюча настрій музика та привітні продавці – усе це однозначно тут!

Тут порадять, підтримають, допоможуть. Тут приємно проводити час, просто розглядаючи полиці з товаром, бо на них завжди знайдеться те, що потрібно. Потрібно додому, потрібно для роботи, потрібне для догляду за собою, для щоденного користування. Тут знайдеться все для усіх. Від великого до маленького!

Працівники мережі радують не тільки своїх покупців та не лише професійними якостями, а й дивують своєю людяністю. Не можна не згадати про безцінну допомогу від магазину для тих, завдяки кому ми можемо спокійно працювати – нашим хлопцям ЗСУ. З першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України, у магазинах «Копійочка» посталено корзини, у котрі відвідувачі магазину можуть поставити продукти та речі для допомоги військовим. Працівники не тільки організували таку хорошу справу, а й неодноразово долучалися до акції самі. Це – люди, з котрих потрібно брати приклад у житті!

За кожним успішним працівником стоїть успішний лідер, який веде за собою. А щоб вести за собою, треба самому бути тим, кого ти хочеш за собою повести. Саме завдяки менеджеру регіонального розвитку Ганні Вінце кожен магазин досяг своїх успіхів. Творча, активна, позитивна людина, яка сама є волонтером та професіоналом своєї справи, подає хороший приклад кожному. Окрім того, що Ганна є мамою двох прекрасних діток, вона успішно допомагає розвивати кожен магазин мережі, тобто добросовісно виконує свої посадові обов’язки. Веде рекламну роботу, використовуючи соціальні мережі. Кожен її пост заманливо запрошує нас завітати у магазин, навіть, якщо нам здається, що нам нічого не треба, змушує щось прикупити.

Як казала екс-перша леді США, Елеонора Рузвельт: «Щоб керувати собою, використовуйте голову. Для управління іншими використовуйте серце ». У керівництві Ганни відчувається присутність серця.

Вдячні за все клієнти! «До зустрічі у Копійочці! Бо «Копійочка» - те, що треба!

Адреса магазинів "КОПІЙОЧКА" у Виноградові:

вул. Миру, 6

вул. Миру, 29

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber