1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Нагодуй військового: як клієнти "Стейки Карпат" підтримують ЗСУ

08.11.2022 19:25 Бізнес Ексклюзив Голос Карпат

Українська компанія, яка спеціалізується на доставці крафтового м'яса і стейків, розпочала цікавий проєкт для підтримки ЗСУ.

Українська компанія, яка спеціалізується на доставці крафтового м'яса і стейків, розпочала цікавий проєкт для підтримки ЗСУ.

Стейки Карпат – молодий крафтовий бізнес, відкритий київським підприємцем Іваном Зимбицьким на Закарпатті. У розпал війни Іван вивіз сім'ю з Києва у безпечне місце і зайнявся розвитком економічного фронту, відкривши бізнес "з нуля".

І зараз його компанія «Стейки Карпат» оголосила про початок нового проєкту для підтримки ЗСУ. Ось що розповідає засновник компанії Іван Зимбицький:

– Моє серце закалатало від цієї ідеї! У подяку за те, що клієнт замовить м’ясний бокс у “Стейках Карпат”, я відправлю на фронт смачнющий подарунок від його імені: набір делікатесних котлет та альтернативних стейків.

У компанії розраховують на 100 замовлень, а відтак – 100 наборів м'ясних ласощів для військових ЗСУ.

– Уявіть, як такий подарунок порадує хлопців на фронті! Це точно буде, як найсмачніший день у їхньому житті! – упевнений Іван. - Давайте нагодуємо військових разом!

Стейки Карпат доставляють яловичину, вирощену на травах, органічну курку та свинину вільному вигулу прямо до дверей клієнта або до найближчого відділення Нової Пошти.

Обрати бокс можна за цим посиланням, отримати ресторанну якість стейків вдома і насолоджуватись ними з друзями та сім’єю.

А головне, що десь на фронті українські хлопці-герої також з вдячністю поласують смачним крафтовим м’ясом від клієнтів "Стейки Карпат!