1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

“Завищення надбавки та невиконання вимог”: АЗС масово "хімічать" з цінами на пальне

98
Бізнес Україна

Держспоживслужба проводить перевірки на заправках, і значна частина перевірку не пройшла. Також перевірку заправок проводить і податкова.

“Завищення надбавки та невиконання вимог”: АЗС масово "хімічать" з цінами на пальне

Фахівці Держспоживслужби провели найбільшу кількість позапланових перевірок діяльності суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на ринку пального. Загалом було 690 інспекцій, повідомили у відомстві.

Зокрема, порушення встановлено у 518 випадках, що становить 75% від загальної кількості перевірок. Як наслідок ухвалено 430 рішень про застосування адміністративно-господарських санкцій загальною сумою 44,2 млн грн.

Найчастіше бізнес допускає такі порушення:

  • завищення граничного рівня торговельної надбавки;
  • невиконання вимог щодо декларування зміни роздрібних цін на пальне.

Також за умов воєнного часу податкові органи здійснюють контроль за дотриманням вимог законодавства щодо встановлених державою фіксованих та граничних цін, а також граничних рівнів торговельної надбавки.

На підставі актів перевірок з боку податківців Держспоживслужба винесла 61 рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування регульованих цін загальною сумою 11,5 млн грн.

Читайте також: «Люди цього не повинні відчути»: Мінекономіки про повернення акцизу на пальне та його вплив на ціни

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber