1. Новини Закарпаття
  2. >

На 30% видань менше: Укрпошта опублікувала сумну статистику

14.07.2022 11:57 Бізнес

Укрпошта підбила підсумки першої під час війни передплати.

Укрпошта підбила підсумки першої під час війни передплати.

Як повідомила пресслужба АТ "Укрпошта", на друге півріччя 2022 р. українці передплатили 3,7 млн примірників газет та журналів. Серед них, зокрема, 2,3 млн загальнодержавних видань та 1,4 млн примірників місцевих видань. Питома вага загальнодержавних видань в загальному тиражі усіх груп видань – 62%, місцевих — 38%.

“Це перша передплатна кампанія, яку ми проводимо в умовах війни. Бойові дії в Україні вплинули як у цілому на економіку, так і, зокрема, на ринок друкованих медіа. У перші тижні війни друк частини видань призупинився, бо типографії через значне подорожчання паперу чи перебої з його постачанням тимчасово не могли працювати. Протягом трьох місяців частково не друкувалась та не надходила в повному обсязі до читачів друкована преса. Якщо порівнювати кількість видань у передплатних каталогах на друге півріччя нині і рік тому, то зараз на понад 30% видань менше. Також відчутним наслідком перших місяців війни, що вплинув і на хід передплатної кампанії, стала значна внутрішня та зовнішня міграція українців, адже багато з них в окремих областях України, де були бойові дії, втратили свої домівки та переїхали.-- відзначив директор департаменту поштових послуг Укрпошти Сергій Гречко.

Для заохочення передплатників Укрпошта проводила у філіях низку заходів. Зокрема, в рамках акції «Дні передплатника» було передплачено видань на понад 2 млн грн. А в акції «Я люблю передплату» взяло участь майже 336 тисяч передплатників, серед яких 15 липня проводитиметься розіграш побутової техніки.

Крім того, у рамках благодійної передплати на адреси дитячих будинків-інтернатів та геріатричних центів України небайдужі клієнти передплатили понад 8 тисяч видань, аби підтримати дітей-сиріт та літніх людей.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Німі” дзвінки від шахраїв: чим небезпечні такі дзвінки та що робити у таких випадках