1. Новини Закарпаття
  2. >

Розраховані результати роботи підприємств легкої промисловості на Закарпатті у 2021 році

15.06.2022 14:04 Бізнес

Головне управлiння статистики у Закарпатськiй областi поділилося цифрами щодо ситуації у сфері легкої промисловості.

Головне управлiння статистики у Закарпатськiй областi поділилося цифрами щодо ситуації у сфері легкої промисловості.

За 2021р. на підприємствах легкої промисловості середньооблікова кількість штатних працівників склала 6,0 тис.осіб, що на 5,3% менше, ніж у 2020р. Їх частка у загальній кількості зайнятих у промисловості становила 16,8%.

У 2021р. індекс обсягу виробництва промислової продукції на підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, порівняно з 2020р., склав 99,9%. Великими, середніми та вагомими за обсягами малими підприємствами легкої промисловості протягом минулого року реалізовано продукції на 1495,8 млн.грн, що становить 5,3% загальнообласного промислового обсягу.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника на підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів за 2021р. становила 9876 грн, що на 27,2% менше від середнього рівня по промисловості та на 19,3% менше обласного показника.

Легка промисловість покликана задовольняти потреби у товарах широкого вжитку та є однією з провідних галузей економіки Закарпаття.

Читайте на ГК:Малювоничі куточки кордонів Закарпаття: прикордонники поділилися атмосферними світлинами (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку: коли і що сіяти, щоб отримати великий урожай
Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?