1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Вино із Закарпаття: два взірці перемогли на легендарному конкурсі вин від Decanter

14.06.2022 17:16 Бізнес

Українські вина із Закарпаття, здобувши нагороди серед найкращих вин світу, визнані на міжнародному рівні й також варті уваги і рідного споживача.

Українські вина із Закарпаття, здобувши нагороди серед найкращих вин світу, визнані на міжнародному рівні й також варті уваги і рідного споживача.

Цьогоріч у червні у Лондоні змагалися 18 244 виробники з 54 країн, серед яких і Україна. Виноробня Шато Чизай отримала дві медалі.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, виноробня з центром у закарпатському Берегові виборола срібну і бронзову медаль Decanter World Wine Awards – найпрестижнішого дегустаційного конкурсу у світі. Відзначені Cabernet Franc і Furmint.

Срібну медаль Decanter World Wine Awards – 2022 з 92 балами здобуло витримане червоне вино Cabernet Franc 2018 року врожаю. Це колекційне вино, реліз якого компанія Шато Чизай уперше представила у 2020-му. Наразі воно перебуває на витримці в пляшках, і в Шато можна відвідати виносховище, де це вино зберігається.

Бронзову медаль Decanter World Wine Awards – 2022 має витримане біле вино Furmint 2019-го року. Фурмінт – одна із «зірок» Шато Чизай, унікальне теруарне вино, яке здобуло багато міжнародних нагород, повагу знавців і любов українців.

Ігристе Carpathian Sekt Chersegi отримало 84 бали, що в умовах неймовірної конкуренції на конкурсі є чудовим результатом.

- Ми знайомимо світ з Україною і, зокрема, з нашим Закарпаттям – через вино, народжене на цій землі. І робимо це успішно, здобуваючи славу для України, - каже засновник Шато Чизай Геннадій Гутман.

Дегустації Decanter World Wine Award відбуваються наосліп, їх проводять найшанованіші судді: 250 міжнародних експертів вина. 4 березня організатори Decanter World Wine Awards засудили військове вторгнення росії, скасували участь їхніх виробників та відмінили збори для українських виноробень.

Нагадаємо, Закарпатські крафтові винороби розповіли про створення сонячного напою (ВІДЕО)