1. Новини Закарпаття
  2. >

Для українського війська Закарпаття перерахувало майже 208 млн грн військового збору

10.06.2022 15:47 Бізнес

Упродовж п’яти місяців 2022 року платники податків Закарпатської області на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 207,7 млн грн військового збору.

Упродовж п’яти місяців 2022 року платники податків Закарпатської області на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 207,7 млн грн військового збору.

– Порівняно з січнем-травнем минулого року надходження цього платежу зросли на 50,9 млн грн або 32,5 відсотків. У травні цього року надходження «патріотичного» податку склали 55,1 млн гривень, – розповів начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

– Слід зауважити, що військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо. Відтак кожен, хто легалізовує свої доходи, чесно декларує їх та офіційно працює, долучається до фінансового забезпечення нашого війська», – наголосив Олексій Петріченко.

Нагадаємо, військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування, повідомила ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, Курс долара та євро в Україні: які ціни на "чорному ринку" та в обмінниках.

Читайте на ГК:Синоптики попередили закарпатців про погодні сюрпризи: що буде з температурою
Читайте на ГК:Бум черешні на закарпатських базарах: людей шокує аномальний "сюрприз"
Читайте на ГК:Загроза для усіх областей: закарпатці також готуються до нічних відключень світла