1. Новини Закарпаття
  2. >

Краматорський важверстатобуд переїде на Закарпаття?

01.06.2022 23:10 Бізнес

Краматорський важверстатобуд змінить місцезнаходження на Закарпатську область. Питання вже внесено до порядку денного дистанційних загальних зборів акціонерів

Краматорський важверстатобуд змінить місцезнаходження на Закарпатську область. Питання вже внесено до порядку денного дистанційних загальних зборів акціонерів

АТ "Краматорський завод важкого верстатобудування" (КЗТС, Краматорськ Донецької обл.) змінить своє місцезнаходження на м. Перечин у Закарпатській області.

Питання про зміну місцезнаходження підприємства внесено до порядку денного дистанційних загальних зборів акціонерів, запланованих на 17 червня поточного року (дата завершення голосування).

До порядку денного зборів також внесено питання щодо внесення змін до Статуту товариства, інформує interfax.

КЗТС випускає широкий асортимент верстатів, зокрема, колесотокарні та колесофрезерні, лоботокарні, глибокорозточувальні, верстати для обробки труб великого діаметру, автоматичні лінії для обробки вагонних осей.

Поставляє продукцію підприємствам України, СНД, Західної Європи, Азії. Серед основних замовників в Україні – виробник вітроенергетичних установок "Фурлендер Віндтехнолоджі" (випускав продукцію на майданчику КЗТС).

У 2020 році завод скоротив чистий дохід у 4,2 раза порівняно із попереднім роком – до 179,2 млн грн., збиток склав 169 млн грн. проти чистого прибутку 79,6 млн грн.

Станом на четвертий квартал 2021 року 97,699% акцій АТ "КЗТС" володіє зареєстрована на Кіпрі Ukrainian Machinebuilding PlantS M.S. Limited.

Також, раніше з посиланням на пресслужбу Львівської ОДА повідомлялося, що ТОВ "Вітропарки України", що входить до складу групи "КЗТС", проводить релокацію потужностей на територію Львівської області.

Нагадуємо, На Закарпатті повітряна тривога 

Читайте на ГК:Малювоничі куточки кордонів Закарпаття: прикордонники поділилися атмосферними світлинами (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку: коли і що сіяти, щоб отримати великий урожай
Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?