1. Новини Закарпаття
  2. >

Бізнес, який переїхав до Закарпаття, може отримати гранти від держави

25.05.2022 18:50 Бізнес

На Закарпатті стартує конкурс грантів для підтримки малого та мікробізнесу, який релокувався з місць ведення бойових дій.

На Закарпатті стартує конкурс грантів для підтримки малого та мікробізнесу, який релокувався з місць ведення бойових дій.

Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За результатами відбору визначать компанії, які запропонують найкращу бізнес-пропозицію (модель). Переможцям нададуть фінансову допомогу: малому бізнесу – до 20 тисяч євро, а мікропідприємствам – до 4,5 тисячі євро.

Подавати заявки можна до 18:00 6 червня. Посилання на аплікаційну форму: для малого (https://bit.ly/3lInOZA) та мікробізнесу (https://bit.ly/3MKMc8I).

У разі виникнення питань телефонуйте на номери (0312) 61 74 58, (0312) 61 66 35 або пишіть на електронну скриньку cppzakarpattya@gmail.com.

Представники релокованого бізнесу, максимально долучайтеся до конкурсу. Це буде важливою фінансовою підтримкою для ефективного початку роботи на території нашого регіону.

Сьогодні надзвичайно важливо відновлювати економіку України й Закарпаття, а завдяки проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» підприємства отримають необхідну допомогу для якісної та продуктивної роботи.

Проєкт втілюватиме Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Довідково: малий бізнес – середня кількість працівників від 10 до 50 осіб, чистий дохід від реалізації до 8 млн євро на рік; мікробізнес – середня кількість працівників до 10 осіб та чистий дохід до 700 тисяч євро на рік.

Нагадаємо, Власники житла, які прихистили переселенців в Ужгороді, можуть подавати заяви на компенсацію "комуналки".

Читайте на ГК:«Мене бісить наратив «Людолови з ТЦК! Ухилянти з ТЦК! Псують піксель…»: головний сержант «Вуйко» про війну та ставлення до ТЦК (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Банальна перевірка врятувала від незліченної кількості смертей: на Закарпатті інформують про рейд у багатоквартирних будинках
Читайте на ГК:Порушення на мільйони: митниця Закарпаття зафіксувала близько 300 випадків злочинів за перші місяці 2024 року
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська