На Закарпатті стартує конкурс грантів для підтримки малого та мікробізнесу, який релокувався з місць ведення бойових дій.

Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.
За результатами відбору визначать компанії, які запропонують найкращу бізнес-пропозицію (модель). Переможцям нададуть фінансову допомогу: малому бізнесу – до 20 тисяч євро, а мікропідприємствам – до 4,5 тисячі євро.
Подавати заявки можна до 18:00 6 червня. Посилання на аплікаційну форму: для малого (https://bit.ly/3lInOZA) та мікробізнесу (https://bit.ly/3MKMc8I).
У разі виникнення питань телефонуйте на номери (0312) 61 74 58, (0312) 61 66 35 або пишіть на електронну скриньку cppzakarpattya@gmail.com.
Представники релокованого бізнесу, максимально долучайтеся до конкурсу. Це буде важливою фінансовою підтримкою для ефективного початку роботи на території нашого регіону.
Сьогодні надзвичайно важливо відновлювати економіку України й Закарпаття, а завдяки проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» підприємства отримають необхідну допомогу для якісної та продуктивної роботи.
Проєкт втілюватиме Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Довідково: малий бізнес – середня кількість працівників від 10 до 50 осіб, чистий дохід від реалізації до 8 млн євро на рік; мікробізнес – середня кількість працівників до 10 осіб та чистий дохід до 700 тисяч євро на рік.
Нагадаємо, Власники житла, які прихистили переселенців в Ужгороді, можуть подавати заяви на компенсацію "комуналки".
Читайте також:
- На Заході України двоє невідомих жорстоко побили 33-річного військовослужбовця «Азову»: деталі інциденту (ФОТО)
- На війну — так усім! В Україні мобілізують пенсіонерів цього місяця: що вже відомо?
- Гігант повзе до людей: на Закарпатті зняли найбільшу змію Європи. Масштаби вражають (ВІДЕО)
- Закарпатців попередили про небезпеку 5 рівня 14-16 червня: до чого готуватись жителям області

На Закарпатті виявили отруту в улюбленій усіма яго...
Смертельна ягода ледь не вбила місцевого...
20.05.2025 22:09 45018 0 Суспільство

Путін націлився на сім регіонів України, ігноруючи...
Путін розширює апетити, прагнучи захопит...
25.05.2025 04:50 64657 0 Влада

Невідомий хижак убив курей у селі біля Львова: дет...
У селі Липники поблизу Львова невідомий ...
31.05.2025 01:42 42393 0 Суспільство

ТЦК візьмуться й за них: мобілізація буде жорсткою...
В Україні загальну мобілізацію продовжил...
31.05.2025 13:29 116236 0 Суспільство

Найнадійніші вживані люксові авто: топ-10 моделей,...
Преміальні автомобілі обіцяють комфорт і...
10.06.2025 01:45 53872 0 Аналітика

Закарпатців лихоманить: у різних районах повідомля...
У регіоні відкрили сезон білих трофеїв. ...
10.06.2025 12:12 39747 0 Суспільство