1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

В Уряді назвали вартість газу для населення з 1 травня

465
Бізнес Закарпаття

В Уряді повідомили, чи здорожає газ для населення після закінчення опалювального сезону.

В Уряді назвали вартість газу для населення з 1 травня

Як заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 29 квітня, у зв'язку з воєнним станом вартість газу з 1 травня в Україні залишиться не змінною.

Тож, ціна на газ для населення залишиться такою ж, як взимку — 8 грн за кубометр.

«Пільгова ціна буде діяти й для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», — підкреслив Денис Шмигаль.

Окремим рішенням Уряд також рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

«Тарифи для людей не мають зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам», — відзначив Прем’єр-міністр.

Також на НАК "Нафтогаз України" покладено спеціальні зобов'язання щодо забезпечення реалізації обсягів природного газу для потреб побутових споживачів, покриття виробничо-технологічних втрат під час його розподілу, а також втрат зумовлених воєнними діями та понесених у зв'язку із запобіганням гуманітарним кризовим ситуаціям.

Нагадаємо, В Ужгороді розпочали акцію-перформанс «25 квадратних метрів не війни» (ВІДЕО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber