1. Новини Закарпаття
  2. >

Гривня відчутно зміцніла щодо євро і фунта стерлінгів: курс валют на 26 квітня

26.04.2022 11:34 Бізнес

Гривня продовжує тримати міцні позиції, попри війну. Так, 26 квітня НБУ зміцнив офіційний курс національної валюти щодо євро, злотого та фунта стерлінгів.

Гривня продовжує тримати міцні позиції, попри війну. Так, 26 квітня НБУ зміцнив офіційний курс національної валюти щодо євро, злотого та фунта стерлінгів.

У вівторок, 26 квітня, Нацбанк встановив офіційний курс євро на рівні 31,45 гривні за євро. Це на 21 копійку менше, ніж було у понеділок, 25 квітня.

Польський злотий також подешевшав – на 6 копійок: тепер його курс становить 6,77 гривні за злотий. Британський фунт стерлінгів коштує 37,30 гривні за фунт. Це на 44 копійки менше, ніж попереднього банківського дня.

Нагадаємо, що НБУ заморозив курс долара ще з 24 лютого. До кінця війни він буде на рівні 29,25 гривні за долар. Проте тепер банки можуть продавати валюту населенню за курсом, не більшим, ніж на 10% від офіційного, тобто – 32,18 гривні.Готівковий курс валют

За даними finance.ua, готівковий курс валют в Україні станом на 26 квітня виглядає так:

Нагадаємо, В Ужгородській міськраді приймають заяви для отримання компенсації за комуналку за безкоштовний прихисток ВПО.

Читайте на ГК:Батьки та учителі обурені: Шкарлет зробив несподівану заяву про навчання без світла
Читайте на ГК:Смертельні генератори: які помилки в експлуатації можуть коштувати життя
Читайте на ГК:Трагедія на Заході України: через обігрівач померла двомісячна дитина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська