1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Один з кращих санаторіїв в Закарпатті продовжує лікувати і працювати заради Перемоги

21.04.2022 17:32 Бізнес

З перших днів війни санаторії «Теплиця» та «Боржава» не тільки не припиняли свою роботу, але й спираючись на економічне обґрунтування знизили вартість послуг та розробили програми реабілітації для військовослужбовців та цивільного населення.

Гнучка економічна політика санаторіїв надала можливість зберегти робочі місця та сплатити податкові зобов’язання перед державною у повному обсязі. Робота санаторіїв спрямовується на максимально можливу підтримку тимчасово переселених осіб та дорогу ЗСУ.

«Поки наші мужні воїни захищають Україну від окупантів, ми стоїмо на варті здоров’я простих людей. У перший місяць війни на безоплатної основі нами було прийнято понад 60 жінок та дітей, за собівартістю – понад 200 осіб, які були вимушені покинути свої домівки.

На жаль, фінансові зобов’язання підприємств перед Державою та працівниками не надають нам змоги прийняти всіх бажаючих на безоплатній основі або за зменшеною вартістю, адже економіка країни - це теж вкрай важливий фронт. Разом санаторії «Теплиця» та «Боржава» щомісячно сплачують понад 1 млн.грн. податків та споживають енергоносіїв на загальну суму понад 2,5 млн.грн.

Поки наші захисники відтісняють ворога з України, ми робимо все для того, щоб підтримати економіку країни, щоб наші співвітчизники із зони бойових дій знали, що ми стоїмо на захисту їх тилів» - запевнив директор Денис Васильович Чубюк.

З послугами та програмами реабілітації санаторіїв можна ознайомитися на сайтах www.teplyca.com.ua – санаторій Теплиця та www.borzhawa.com.ua – санаторій Боржава.

За версією закарпатського туризмознавця Федора Шандора, санаторій Теплиця входить у ТОП-3 кращих санаторних закладів області, зокрема саме завдяки солідним медичним можливостям.

Нагадаємо, На Закарпатті 14 тергромад отримали мобільні діагностичні комплекси.

Читайте на ГК:“Оби лиш усьо нищити”: мережу шокувала витівка молодиків (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Сподіваюся, ці знання ніколи не знадобляться цим дітям»: школярів області навчали “орудувати” зброєю (ФОТО)
Читайте на ГК:“Живим коридором” до рідного дому: Виноградівщина зустріне полеглого Героя (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська