1. Новини Закарпаття
  2. >

В Росії почали продавати паски "Z-символікою" (ФОТОФАКТ)

19.04.2022 16:05 Бізнес

У російських магазинах напередодні Великодня почали продавати паски, прикрашені латинською літерою "Z" – саме такі знаки намальовані на військовій техніці російських окупантів, що воюють проти України

У російських магазинах напередодні Великодня почали продавати паски, прикрашені латинською літерою

Про це повідомило російське державне пропагандистське видання "РИА Новости".

Повідомляється, що "Z-кулічі" продають зокрема у Курганській області. 

Латинські літери Z та V, які були намальовані на російській військовій техніці з початку нападу Росії на Україну, стали практично офіційними символами для росіян, повідомила УП. У глибинці Росії почали проводити різні флешмоби – виставляли дітей у дитсадках буквою Z, малювали ці букви на машинах та футболках, у Якутії навіть вибудовували букву Z з оленів. Також кириличні З і В почали замінювати на латинські на інформаційних знаках на в'їзді в населені пункти.

Спочатку було припущення, що літери Z та V – це позначення військових округів.

Однак реальне тактичне значення цього маркування на бойовій техніці досі невідоме. Ймовірно, не розуміють значення цих літер і самі росіяни, які малюють їх скрізь – навіть на великодньому хлібові.

Водночас багато компаній, які до нападу Росії на Україну у своїх логотипах використовували латинські Z та V, почали від них відмовлятися, щоб жодним чином не асоціюватись із російськими окупантами.

Нагадаємо, Священик ще й пританцьовував: у католицькому храмі Варшави заспівали "Ой у лузі червона калина..." (ВІДЕО)

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців
Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська