1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті працює найбільше релокованих через війну підприємств

14.04.2022 08:06 Бізнес ВАЖЛИВО

Закарпаття на першому місці в Україні за кількістю підприємств, які релокувалися й уже відновили свою роботу. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Закарпаття на першому місці в Україні за кількістю підприємств, які релокувалися й уже відновили свою роботу. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Сьогодні в регіоні працюють 45 компаній, ще 27 розміщують свої потужності та адаптовуються до нових локацій. Загалом виявили бажання переїхати в нашу область близько сотні виробництв. 

Зокрема, йдеться про айтівців та організації, що займаються виробництвом обладнання зв’язку, меблів, пошиттям одягу, будівництвом тощо.  

«Раніше були технічні моменти, які не дозволяли перереєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності. Але ми першими вирішили ці питання – зараз 12 СПД виявили бажання стати податковими агентами Закарпаття. Тепер кошти надходитимуть до бюджету області та громад, що матиме позитивний вплив на економіку.

Програма релокації діє всього місяць, а попит на розміщення в нашому регіоні не зменшується. Щодня опрацьовуємо заявки, шукаємо місця для компаній, спілкуємося з представниками бізнесу», — наголосив Василь Іванчо.

Нагадаємо, “На вартість палива зараз впливатиме і війна”: якою буде ціна на бензин та дизель.

Читайте на ГК:Ярмарок вакансій: на Закарпатті близько 40 % працевлаштованих ВПО працюють у сфері переробної промисловості
Читайте на ГК:Релігійне питання на Закарпатті загострюється: СБУ проводить обшуки у храмах Московського патріархату (ФОТО)
Читайте на ГК:Фокус провалився: в Ужгороді чоловік хотів фальшиве водійське посвідчення обміняти на справжнє (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська