1. Новини Закарпаття
  2. >

Більше половини українців повернулися до роботи

08.04.2022 13:24 Бізнес

Серед людей, які мали роботу до війни, продовжують працювати понад половину українів – 58%, що перевищує березневі дані.

Серед людей, які мали роботу до війни, продовжують працювати понад половину українів – 58%, що перевищує березневі дані.

Про це йдеться в опитуванні соціологічної групи "Рейтинг" 6 квітня.

Наразі серед тих, хто мав роботу до війни, продовжують працювати 58%, хоча місяцем раніше, у березні, таких було 46%. 

В цілому 29% працюють у звичайному режимі, 26% - частково або віддалено, 3% - почали працювати на новій роботі. На час війни 41% українців втратили роботу, у березні таикх було 53%. 

Найбільше тих, хто зараз працює, – у західних областях, тоді як лише третина мешканців сході мають роботу, а інші дві третини – втратили роботу. 

Українці також підтримали ідею збільшення податків для бізнесу, що працює в Україні і Росії одночасно – "за" висловилися 81% опитаних. Раніше Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт у першому читанні. 

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів.

Нагадаємо, В Мукачеві пройде марафон онлайн концертів на підтримку 128-ї бригади.

Читайте на ГК:Доставка документів за кордон
Читайте на ГК:Прогноз погоди на 19 вересня: частину України охоплять дощі та похолодання
Читайте на ГК:Звільнено усіх заступників міністра оборони: Данілов пояснив причину
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська