1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті планують створити індустріальні парки для релокованих підприємств

05.04.2022 18:27 Бізнес

На Закарпатті планують створити нові майданчики — індустріальні парки, на базі яких, зокрема, функціонуватимуть релоковані підприємства.

На Закарпатті планують створити нові майданчики — індустріальні парки, на базі яких, зокрема, функціонуватимуть релоковані підприємства.

Про це інформує начальник управління регіонального розвитку департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА Юлія Плиска.

«Говоримо зараз про ті компанії, що ставлять за мету виготовити новий продукт. Чекаємо від законодавців рішення щодо розблокування процедури та дозвіл на запуск процесу функціонування індустріальних парків у нових реаліях», — зауважила Юлія Плиска.

За її словами, на декількох локаціях у регіоні готові зосередити виробництва різного спрямування, що сприятиме економічному росту Закарпаття.

«Область уже прийняла чимало підприємств, працюємо і далі в цьому напрямку. Для нас є один основний момент, на який звертаємо увагу під час розгляду заявки на переміщення, — екологічна безпека», — додала Юлія Плиска.

Нагадаємо, Сьогодні частина Ужгорода залишиться без води.

Читайте на ГК:Голлівудську зірку Жана-Клода Ван Дамма неочікувано побачили на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:“Та бо вона вобще висить”: відомо, куди поспішали поліцейські з сиренами в Ужгороді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кожен символ як оберіг: художниця із Закарпаття створює шеврони та маски-обереги для захисників (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська