Це внесе ясність у всі процеси, що пов’язані з переміщенням компаній з місць, де тривають бойові дії.

Про це повідомив у мережі Фейсбук заступник голови ОВА Vasyl Ivancho.
Першочергово говоримо про реєстрацію на сайті Мінекономіки, для цього потрібно подати заявку на перенесення. Наступний етап – перереєстрація суб’єкта підприємницької діяльності. Юридична та фізична особа-підприємець можуть звернутися від імені уповноваженого компанії до державного реєстратора і подати необхідні документи на перереєстрацію СПД.
Далі – військовий облік у Закарпатському ОТЦК та СП. Тут є два основні аспекти. Для працівника, який перебуває на військовому обліку, процедура проходить дистанційно, виконує її уповноважений кадровик юридичної особи. Для тих, хто не перебуває на обліку, процедура відбувається у центрах комплектування за присутності працівника.
Окремо наголошую, що питання щодо тих, хто вже несе службу в лавах ЗСУ, розглядатиметься індивідуально залежно від того, наскільки критично важливі завдання виконує особа.
На четверному етапі відбувається подача та опрацювання пропозицій на бронювання Закарпатською ОВА.
Після погодження від Міноборони до Мінекономіки надсилають пропозицію з обґрунтуванням. Як тільки буде наказ від Мінекономіки, інформуємо керівників СПД про бронювання фахівців.
Що стосується ФОПів та бронювання: компанії приймають їх на роботу або ж створюється ГО, у межах якої працюватиме фахівець. В останньому варіанті громадська організація може звертатися з цим питанням із листом від юрособи з обґрунтуванням.
Для нас важливо сьогодні не тільки перенести сюди компанії, а залишити їх тут, створивши усі необхідні умови для комфортної праці. Тому зараз шукаємо найкращі варіанти місця роботи та проживання, окремо визначаємо земельні ділянки для будівництва нових офісних будівель та житла.
Нагадаємо, В Ужгороді патрульні оштрафували водіїв, які паркувались на стоянках для осіб з інвалідністю (ФОТО)
Читайте на ГК:За образу військових - каратимуть: депутати зареєстрували новий законопроєктЧитайте на ГК:Нехай пускають додому: на Закарпатті батьки обурені, що їх дітей маринують в підвалах
Читайте на ГК:Смертельна ДТП: у аварії на Закарпатті загинув 16-річний мотоцикліст (ФОТО)