1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ціна на валеріану в берегівській аптеці не піднімалася: спростування недостовірної інформації

31.03.2022 17:40 Бізнес

У статті під назвою "З аптек Берегова зникла валеріана" на сайті "Голос Карпат" було звинувачено аптеку "Подорожник" у навмисному завищенні цін на лікарські засоби у зв'язку із їх нестачею в місті Берегово.

Станом на 16 березня 2022 року ціна на валеріану MEDICA виробника АТ "Софарма", країна походження - Болгарія, в аптеці "Подорожник" у місті Берегово становила 98,50 грн за упаковку, що містить 100 шт, по 20 таблеток у блістері, по 5 блістерів у картонній коробці. Ціна на даний препарат, що згадується у зазначеній статті - 48,60 грн, це ціна за упаковку, яка містить 30 таблеток, по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у картонній коробці, на даний момент його немає в наявності у цій аптеці.

За допомогою веб-сайту www.tabletki.ua можна порівняти ціни на аналогічний товар у інших аптеках цього регіону. Проте, станом на 18.03.2022 року в місті Мукачево, що знаходиться неподалік, у цій же області в "Аптека 31" ціна за аналогічний препарат становить 115,70 грн, а в "Аптека D.S." становить 120,25 грн., що свідчить про те, що ціна на валеріану MEDICA в аптеці "Подорожник" є нижчою, ніж в інших аптечних закладах.

Тому інформація про те, що в мережі аптек "Подороожник" у місті Берегово умисно завищують ціну на валеріану не відповідає дійсності.

Читайте на ГК:Берегівчанка створила освітньо-виробничий простір для навчання садівництва ВПО
Читайте на ГК:У Берегові під час очистки русла каналу Верке знайшли небезпечні знахідки (ФОТО)
Читайте на ГК:Берегово і Кам’янське з’єднає нова дорога: на Закарпатті стартували ремонтні роботи (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська