1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Міністерство закликає, а караван іде: постачальники відправляють в Берегово ліки за підвищеними цінами чи їх “накручують” власники аптек?

24.03.2022 16:05 Бізнес Ексклюзив Голос Карпат

“Ще місяць тому вартість майже всіх медпрепаратів була значно нижчою, ніж сьогодні,”- поділилися з Голосом Карпат в одному із фармзакладів міста.

“Ще місяць тому вартість майже всіх медпрепаратів була значно нижчою, ніж сьогодні,”- поділилися з Голосом Карпат в одному із фармзакладів міста.

Переконалися в цьому особисто: вражала неабияка строкатість вартості на один і той самий препарат в різних аптеках райцентру.

Приміром, найдешевше можна придбати, скажімо, популярне Ессенціале Форте Н в аптеці по вул.І.Франка – із знижкою для пенсіонерів за 249 гривень. За таку ж упаковку в “Подорожнику”, де місяць тому реалізовували дефіцитну “Валеріану” за драконівською ціною в 100 гривень, треба віддати за “Форте” 268 гривень. В аптеці оптових цін по центральній вулиці Сечені за 30 пігулок “Ессенціале” просять 273 гривні.

Поміркована і сприйнятна вартість і так недешевого препарату в фармзакладі на розі вулиць Сечені та Тіноді, навпроти міні-маркету “Амбар”. Тут ці ліки коштують 252 гривні 36 копійок. А от найдорожче їх пропонують у Берегові на вул Сечені та вул. Мужайській. В цих закладах згадуваний препарат вартує 292 гривні.

Відчуваєте різницю: на Івана Франка 249, а тут – аж 292, різниця “лишень” у 43 гривні. Чи не забагато?

Міністерство закликає в цей важкий період не підвищувати ціни на ліки, проте, як кажуть, Моська гавкає, а караван іде…

Нагадаємо, МОЗ просить українців повідомляти про завищення цін на ліки в аптеках.

Читайте на ГК:Епідемія грипу на Закарпатті: відомо, де та які школи перейшли на "дистанційку"
Читайте на ГК:Пам'ятка архітектури ледь не перетворилася на попіл: на Берегівщині рятували храм від вогню (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ще такого світ не видів": на Закарпатті "пачкарі" придумали незвичайну схему (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська