1. Новини Закарпаття
  2. >

Податкова реформа: Зеленський повідомив про рішення для підтримки бізнесу під час війни

15.03.2022 11:10 Бізнес ВАЖЛИВО

Кабмін ухвалив пакет рішень для підтримки економіки, щоб бізнес в Україні працював.

Кабмін ухвалив пакет рішень для підтримки економіки, щоб бізнес в Україні працював.

- ФОПИ другої групи відтепер добровільно сплачуватимуть податки.

"Замість ПДВ і податку на прибуток, даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу, - а це перша і друга група ФОПів - ставимо добровільну сплату єдиного податку. Можете – платіть, не можете – немає питань", - зазначив президент.

- Держава скасовує всі перевірки бізнесу:

«Максимальна дерегуляція бізнесу. Скасовуємо усі перевірки для усіх бізнесів. Щоб усі працювали нормально, щоб міста оживали, щоб усюди, де немає бойових дій продовжувалось життя. Умова лише одна – ви забезпечуєте нормально роботу свого бізнесу в межах закону України».

Нагадаємо, На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався переправити через кордон двох українців призовного віку (ФОТО)

Читайте на ГК:"Все пройде легенько!": на Закарпатті переправники обманули п’ятьох чоловіків, які хотіли потрапити в Угорщину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Їх ловлять на вулицях і пакують в машини": мобілізація в Україні й чому потрібно "стріляти в коліно" чоловікам?
Читайте на ГК:Цей овоч дорожчав найбільше, його вибирали з гіркою бідою: ціна картоплі у магазинах Закарпаття побила рекорд
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська