1. Новини Закарпаття
  2. >

Пропонують зарплату до 25 тисяч: скільк на Закарпатті зараз вакантних посад

12.03.2022 12:23 Бізнес ВАЖЛИВО

В умовах дії воєнного стану організації, держустанови та підприємства Закарпаття продовжують працювати та надавати послуги.

В умовах дії воєнного стану організації, держустанови та підприємства Закарпаття продовжують працювати та надавати послуги.

Для безперебійної роботи та якісного функціонування підприємства проводять набір працівників, звертаючись за допомогою до обласної служби зайнятості. Так, за період з 24 лютого по 12 березня 2022 року роботодавці області подали до служби зайнятості 120 вакансій. Найбільше зараз потребують швачок – 46 вакансій, кухарів – 42 вакансії, в’язальник схемних джгутів, кабелів і шнурів – 38 вакансій, водіїв автотранспортних засобів – 25 вакансій.

Окрім того роботодавці шукають бухгалтерів, операторів автоматичної лінії підготовки та паяння електрорадіоелементів на друкарських пробах, офіціантів, продавців продовольчих товарів, верстатників деревообробних верстатів, монтерів колії, підсобних працівників.

Загалом станом на 12.03.2022 року в області налічується 627 вакантних посад. Пропонована заробітна плата коливається від мінімального розміру до 25 тисяч гривень.

Кожен, хто бажає знайти роботу, може звернутися до найближчого центру зайнятості області, де допоможуть з працевлаштуванням. Також ви можете зателефонувати нам на гарячі лінії: 0312 64-98-00, 095 668 65 98, 095 426 11 58), написати повідомлення в телеграм-канал Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja чи поспілкуватися через додаток Messenger на нашій сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/govermentZakarpatOCZ, повідомив Закарпатський обласний центр зайнятості.

Нагадаємо, На Закарпатті лунала повітряна тривога: відомі офіційні причини увімкнення сирен.

Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?
Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська