1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Як ужгородець зменшив витрати на газ у 2 рази з новим тарифом від ТОВ «Закарпатгаз Збут»

15.02.2022 10:22 Бізнес

Клієнт ТОВ «Закарпатгаз Збут» Йосип Васильович з Ужгорода у червні минулого року підключив тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Відтоді щомісяця він сплачує за газ 660 гривень незалежно від кількості споживання блакитного палива.

«У січні я спожив 160 кубометрів газу. Якби я влітку не змінив тариф, то зараз мені прийшла б квитанція на майже 1300 гривень. А так я сплатив 660 гривень – у 2 рази менше. Таку ж суму я заплачу і в лютому, і в березні. Для мене це зручно, бо можу планувати сімейний бюджет, розподіляючи кошти на інші необхідні речі», - розповідає Йосип Васильович.

За словами директорки ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторії Томинець, на тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» наразі перебувають 6177 клієнтів компанії.

«Клієнти, які перейшли на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», за спожитий у січні газ заплатять загалом на 10 мільйонів гривень менше, ніж сплатили б при розрахунку за фактичне споживання. У середньому зменшення витрат на одну родину у січні склало близько 1620 гривень», - зазначила Вікторія Томинець.

Нагадаємо, ціна в тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» зафіксована до 30 квітня 2022 року і становить 7,99 гривень за кубометр газу.

Після завершення дії тарифу буде розраховано різницю між об'ємом фактично спожитого газу та об'ємом газу, за який сплатили споживачі. Фактичний об'єм спожитого газу буде визначений на підставі даних їхнього лічильника. Якщо клієнти використали менше газу, ніж оплатили, надлишок коштів залишиться на їх особовому рахунку як переплата на майбутній період. Якщо споживачі використали більше газу, ніж оплатили, то за цей обсяг газу потрібно буде доплатити за фіксованою в тарифі ціною – 7,99 грн за кубометр. Інформація про остаточний розрахунок буде наведена у платіжці за квітень 2022 року.

Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Читайте на ГК:В Ужгороді заклади освіти йдуть на карантин: що потрібно знати батькам
Читайте на ГК:Скандал на Закарпатті: судитимуть директора фірми-підрядника, який при ремонті лікарні привласнив понад 750 тисяч гривень (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська