1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівська ДПІ: щодо необхідності застосування РРО/ПРРО

28.01.2022 20:09 Бізнес ВАЖЛИВО

Днями фахівці Виноградівської ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області провели зустріч з представниками бізнес-спільноти.

Днями фахівці Виноградівської ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області провели зустріч з представниками бізнес-спільноти.

Під час зустрічі було розглянуте питання платників податків щодо необхідності застосування РРО та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої-четвертої груп.

За словами податківців, суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі - ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316603), що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет або засобами телекомунікацій. Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, встановленим наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 01.06.2020 № 261). Також зазначається, що спілкуватися з Податковою службою можна дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

За матеріалами Виноградівської ДПІГУ ДПС у Закарпатській області.

Читайте на ГК:До Виноградова по дорозі на фронт завітав грузинський політик і воїн Коба Хабазі (ФОТО)
Читайте на ГК:З Угорщини на Виноградівщину: школи двох громад отримали техзасоби для полегшення навчання (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відключатимуть на кількох вулицях: у Виноградові можливі перебої з електропостачанням