1. Новини Закарпаття

WhiteBIT створила платформу для прямих операцій

24.12.2021 16:18 Бізнес ПРОМО

Криптобіржа WhiteBIT створила платформу для максимально швидких операцій з продажу та купівлі криптовалюти — Bitcoin Global. Це прямі операції між покупцями та продавцями. Які гарантії й можливості дає платформа, та як захищає клієнтів?

Що таке необмежена торгівля: як WhiteBIT створила власну P2P

Біржа криптовалют WhiteBIT створила платформу для здійснення прямих операцій між продавцями та покупцями по всьому світу — Bitcoin Global. Розбираємося, чим така послуга відрізняється від торгівлі на централізованій платформі.

Що таке P2P від WhiteBIT

Peer-To-Peer — це система, у якій покупці та продавці криптовалюти взаємодіють напряму. Якщо порівнювати, криптобіржа виступає посередником, а Bitcoin Global виконує функцію тільки платформи, на якій зібрані пропозиції. Втім, P2P теж забезпечує умови для захисту клієнтів. Тільки за допомогою ескроу-рахунку.

Тобто, коли продавець виставляє свою пропозицію, активи депонуються (заморожуються) платформою. У такий спосіб р2р захищає покупця. Для захисту продавців, допоки на його рахунок не надійде оплата від покупця, його кошти утримуються P2P.

Ба більше на Bitcoin Global у продавців та покупців є репутація. Вона формується за результатами кожної завершеної операції (якщо користувачі залишають коментар щодо взаємодії).

Додаткові можливості

По-перше, це швидкі транзакції. По-друге, тут ширший вибір платіжних провайдерів. Це є перевагою перед платформами, які виступають кастодіанами,

Після першої реєстрації на Bitcoin Global протягом місяця трейдинг криптовалют здійснюється без комісії.

Якщо користувач зареєструвався на Bitcoin Global через WhiteBIT, він може проводити переказ між рахунками платформ за допомогою WhiteBIT-коду. Тобто теж без комісій.

Окрім того, якщо покупець надто довго виконує свої обов’язки за об’явою, умовне депонування може бути автоматично скасовано.

У ситуаціях, коли в угоді виникають розбіжності між покупцями та продавцями, Bitcoin Global дає можливість відкрити суперечку. Це не означає, що угода не буде завершена між сторонами.

Як це працює: приклад

Для здійснення операції треба мати кошти на рахунку Bitcoin Global. Щоб продати біткоїн, треба створити повідомлення. У ньому обов’язково вказати умови для проведення операції. Вибрати країну для продажу/купівлі, валюту, метод сплати, ціну, кількість, ліміти та умови торгівлі в окремому вікні.

Після того, як з’являється покупець, продавець одразу отримує повідомлення на електронну пошту. Ще одне повідомлення (на сайті та через емейл) надійде, коли покупець здійснить оплату. Далі треба підтвердити, що гроші отримані. Тільки після цього платформа перераховує депоновані кошти продавця покупцю.