1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Бізнесмена з Хуста оштрафували на кілька десятків тисяч гривень: що скоїв чоловік

15.12.2021 12:49 Бізнес

Про це повідомило Управління Держпраці в Закарпатській області.

Про це повідомило Управління Держпраці в Закарпатській області.

За результатами позапланової перевірки, яку провели нещодавно фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Закарпаття, з’ясувалося, що один з приватних підприємців Хуста залучив до роботи двох неоформлених працівників

ФОП здійснює свою діяльність на міському ринку, де має  торгові місця з продажу електротоварів і текстилю. Як стало відомо, підприємець прийняв на роботу двох найманих працівниць, місцевих жительок. Щоправда, жінки виконували функціональні обов’язки продавчинь неофіційно – без оформлення будь-яких документів.

Факт порушення вимог трудового законодавства, зокрема ч. 4 ст. 24 Кодексу Законів про працю України, задокументували посадовці Управління Держпраці. Підприємця зобов’язали усунути недопрацювання. За цим фактом були складені акт та протокол про адмінправопорушення.

Принагідно повідомляємо, що за використання найманої праці без оформлення трудового договору роботодавець може понести фінансову відповідальність у вигляді штрафу в 10 кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника, що на сьогодні становить 65000 грн. 

Нагадаємо, Зірка ММА вразила знімками у міні-бікіні (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті вогонь нищив надвірну споруду: господиня назвала причину (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть дати довічне: прокуратура перекваліфікувала дії депутата-підривника
Читайте на ГК:Непоправна втрата сколихнула Закарпаття: клята війна забрала життя ще одного Героя (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська