1. Новини Закарпаття
  2. >

Єдиним власником родовища газу на Закарпатті стане Словацька NAFTA, - ЗМІ

10.12.2021 22:30 Бізнес ВАЖЛИВО

Ужгородська ліцензія охоплює площу близько 300 кв. км.

Ужгородська ліцензія охоплює площу близько 300 кв. км.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив NAFTA International B. V. ("дочка" Словацької NAFTA) отримати контроль в CNG Holdings Netherlands B. V., якій належить 100% в ТОВ "Сі-Ен-Джі" – власника спеціального дозволу на промислову розробку Ужгородської газової площі, пише Цензор.НЕТ.

Про це свідчить відповідне рішення АМКУ.

У свою чергу в повідомленні NAFTA наголошується, що в результаті операції з Cub Energy Inc., виконання певних умов та затвердження її регулятивними органами України вона стане єдиним власником ліцензії, повідомляє Інтерфакс-Україна. 

У компанії нагадали, що вона співпрацює з Cub Energy у розвідці Ужгородської площі з 2016 року. В рамках співпраці проведені 3D сейсмічні вимірювання на площі в 118 кв. км, були визначені кілька перспективних ділянок і пробурена перша розвідувальна свердловина.

"Завдяки угоді про партнерство з Cub Energy і придбання 50-відсоткової частки в ліцензії на Ужгородську площу ми вийшли на український ринок. Під час співпраці ми взаємно обмінювалися ноу-хау і, головним чином, мали можливість застосувати наш довголітній досвід в області пошукової та промислової геології, а також буріння свердловин. Отримання 100-відсоткової частки в ліцензії надасть нам можливість більш гнучкого розвитку діяльності та інвестицій в даному регіоні", – зазначив генеральний директор NAFTA Мартін Бартошович.

Ужгородська ліцензія охоплює площу близько 300 кв. км, являє собою продовження вже розвіданої території на сході Словаччини і повторює деякі характеристики відкритих родовищ у Словаччині.

В липні 2016 року NAFTA повідомила про придбання у американської компанії Cub Energy Inc. з активами в Україні бізнесмена Михайла Афендікова за 1,5 млн євро 50% в Ужгородській газовій площі. Покупцем в Угоді виступила 100% дочка Словацької NAFTA – NAFTA  International B. V. (Нідерланди), яка придбала 50% в CNG Holdings Netherlands B. V., якій належить 100% в ТОВ "Сі-Ен-Джі". 

Нагадаємо, в Україні підвищать тарифи на доставку газу: скільки платитимуть закарпатці?

Читайте на ГК:Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити
Читайте на ГК:Закарпатці продовжують палити суху траву: пожежі знищили ще 9 гектарів землі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська