1. Головна
  2. >
  3. Бізнес

В Україні для деяких груп ФОПів скасують спрощені правила виплати податків

254
Бізнес Україна

Відповідний законопроєкт винесено на розгляд Верховної Ради.

В Україні для деяких груп ФОПів скасують спрощені правила виплати податків

Народні депутати України мають намір змінити правила для всіх груп фізичних осіб-підприємців. Деяким ФОП пропонують спростити режим роботи, але визначено й такі, яким, навпаки, запровадять нові, складніші правила, пише Today.ua.

На розгляд Верховної Ради винесено проект закону №6348. Авторами документа виступили народні депутати від партії "Слуга народу", які запропонували доповнити перелік видів господарської діяльності, заборонених для роботи за спрощеною системою оподаткування.

Згідно з новим законопроектом, з числа ФОП-єдинників, які сплачують єдиний податок, планується виключити оптових торговців, ріелторів, інтернет-провайдерів, лікарів, аптеки, медичні клініки та будівельників.

Зокрема, якщо буде прийнято в Україні законопроект №6348, то працювати в рамках першої та другої групи не зможуть ФОП, які здійснюють оптову торгівлю та посередництво, оцінку нерухомості, ріелторські послуги, приватну медпрактику, будівельні та ремонтні роботи, надають послуги з надання доступу в інтернет, торгують складними побутовими приладами (в т.ч. медичного призначення), підакцизними товарами та лікарськими препаратами, а також хутряними виробами чи секонд-хендом, виготовляють чи продають ювелірні вироби, розповсюджують лотереї.

Автори проекту закону пропонують збільшити поріг доходу для третьої групи ФОП до 3000 мінімальних зарплат. Крім того, нардепи ініціювали скасування тотального запровадження реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для першої, другої та четвертої груп ФОП.

Нагадаємо, в Україні підвищать тарифи на доставку газу: скільки платитимуть закарпатці?

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber