1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Великоберезнянський держлісгосп оштрафували на майже 1 мільйон гривень

06.12.2021 17:23 Бізнес

Екологічна інспекція виграла суд.

Екологічна інспекція виграла суд.

Господарський суд Закарпатської області задовольнив у повному обсязі позовну заяву Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до ДП "Великоберезнянське лісове господарство" про стягнення шкоди, заподіяної лісу, на суму 940524,08 гривень. Про це повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.

За результатами планової перевірки ДП "Великоберезнянське ЛГ", яка проводилася у серпні 2019 р., спеціалістами Інспекції зафіксовано ряд порушень: при розробці рубок пошкоджено дерева до ступеня припинення росту, пошкоджено природний підріст віком до 5 років, здійснено незаконну рубку дерев, крім того, очищення місць рубок проведено з порушенням вимог лісорубного квитка. Відповідно до затверджених такс було проведено розрахунок завданої лісовому фонду шкоди.

Оскільки лісове господарство жодним чином не відреагувало на претензії для добровільного відшкодування збитків, Інспекція змушена була звернутись до суду з відповідним позовом.

Господарський суд Закарпатської області постановив стягнути на користь держави з ДП "Великоберезнянське ЛГ" зазначені кошти.

Нагадаємо, Рекордні ціни на сало, цукор і олію: що відбувається (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:«Почувши адресу виклику, зрозумів – авто туди не доїде»: екстремальні пологи на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:На кордоні зі Словаччиною спрацювала база даних «Інтерпол»: відома причина (ФОТО)
Читайте на ГК:Трагічна звістка шириться краєм: у боях за Україну загинув ще один закарпатець
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська