1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті підприємця змусили сплатити до бюджету 429 000 гривень податку та штрафів

30.11.2021 18:07 Бізнес

Днями суб’єкт господарювання – фізична особа підприємець сплатив до бюджету 429 тис. 138 грн нарахованих йому сум єдиного податку, ПДВ та штрафних санкцій.

Днями суб’єкт господарювання – фізична особа підприємець сплатив до бюджету 429 тис. 138 грн нарахованих йому сум єдиного податку, ПДВ та штрафних санкцій.

Про це повідомив журналістам начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

За словами очільника податкового відомства краю, перед цим підприємець оскаржував рішення Закарпатського окружного адміністративного суду, яке було прийнято на користь Головного управління ДПС у Закарпатській області у Восьмому апеляційному адміністративному суді. Однак, колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу, а рішення Закарпатського окружного адміністративного суду – без змін.

Порушення у підприємця, що здійснював діяльність у сфері лісопильного та стругального виробництва, виробництва дерев'яних будівельних конструкцій i столярних виробів, виявлені під час документальної позапланової виїзної перевірки.

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатської області перевіряли своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків і зборів, виконання валютного законодавства за період з 2017 по 2020 роки, а також повноту нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за період з 2011 по 2020 роки.

За результатами перевірки податківці встановили кілька порушень, зокрема йдеться про заниження підприємцем суми єдиного податку, не ведення Книги обліку доходів за 2017 та 2018 рік, несвоєчасну сплату єдиного внеску, а також нереєстрацію платником ПДВ.

Нагадаємо, Працював без ліцензії: в Мукачеві виявили порушення при інспекції приватного дитсадка.

Читайте на ГК:Закарпатці сидітимуть без світла по 3 години: оприлюднено графік відключень на 17 травня
Читайте на ГК:Стосується всіх водіїв на Закарпатті: патрульні поліцейські звернулися із важливим повідомленням
Читайте на ГК:Графік вже затверджено: коли в Україні відбудуться останні дзвінки та випускні?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська