1. Новини Закарпаття
  2. >

Українські підприємці скаржаться, що ПриватБанк ліквідує рахунки ФОПів

14.11.2021 20:04 Бізнес ВАЖЛИВО

Підприємці скаржаться, що їх не попередили про ліквідацію та переведення на нові рахунки.

Підприємці скаржаться, що їх не попередили про ліквідацію та переведення на нові рахунки.

Приватбанк масово ліквідує рахунки ФОПів, які в нього обслуговуються. Банк пояснює цю ситуацію переходом усіх його філій на єдиний МФО 305299 (код банку), пише видання "Факти".

У банку кажуть, що корпоративних клієнтів переводять на нові рахунки автоматично, їм самим ні про що не треба клопотати. Нові рахунки почнуть діяти з дат, зазначених у таблиці.

У додатку "Приват24 для бізнесу" вони будуть доступні після 20 листопада. Шукати потрібно буде за маршрутом: "Налаштування" – "Мої реквізити".

Банк наперед повідомив про це підприємців. Однак попередження було розміщено не на титульній сторінці додатку, і не всі звернули на нього увагу. І тепер багато хто нарікає, що перехід на новий МФО став для них несподіванкою.

Так, один із підприємців поскаржився на форумі у Facebook, що якби не повідомлення про відкриття нового рахунку, яке йому надіслали з податкової, то він би й не знав, що банк закрив йому рахунок. Мовляв, ПриватБанк розмістив повідомлення про це на сторінці, що рідко відвідується, причому дрібним шрифтом.

"Тільки якщо спеціально пошукати в "Приват24 для бізнесу", в "налаштуваннях підприємства", можна побачити рядок повідомлення дрібним шрифтом. У кого "Приват" - перевіряйте. Тепер треба не забути переналаштувати LiqPay тощо", - пише підприємець.

При цьому у самому банку не бачать у цьому проблеми. Там рапортують, що вже близько 80% юросіб та ФОПів переведено на нові рахунки.

"Автоматичне перевідкриття рахунків відбувається для клієнтів тих регіонів, в яких залишався МФО регіонального підрозділу або філії", - розповів речник банку Олег Серга.

Нагадаємо, в Україні 18 банків блокуватимуть картки боржників (Перелік)

Читайте на ГК:"Аби тілько йшли воювати, бо крутять-вертять чоловіками, як хочуть...": у Раді зареєстрували новий законопроєкт
Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:«Не хочеш воювати – перепливай Тису та шукай інше громадянство», — нардеп Кривошеєв (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська