1. Новини Закарпаття
  2. >

Біткоїн вперше перевищив $67 тисяч

09.11.2021 09:23 Бізнес

Попередній максимум вартості криптовалюти був зафіксований у жовтні - тоді один Bitcoin коштував 65,5 тисяч доларів.

Попередній максимум вартості криптовалюти був зафіксований у жовтні - тоді один Bitcoin коштував 65,5 тисяч доларів.

Вартість біткоїна перевищила 67 тис. доларів та встановила новий максимум. Це у вівторок, 9 листопада, випливає із даних торгів біржі Binance.

Попередній рекорд, встановлений 20 жовтня, становив рівно 67 тисяч доларів, до цього максимальна позначка перебувала на рівні 64,85 тисяч доларів.

У свою чергу аналітики JPMorgan вважають, що справедлива вартість біткоїна становить 35 тис. доларів. Вони порівняли першу криптовалюту із золотом і наголосили, що волатильність ціни цифрового активу в чотири рази вища, ніж у дорогоцінного металу. Якщо коливання курсу біткоїна знизяться вдвічі, то ціль у 73 тис. доларів можна буде назвати обґрунтованою, вважають експерти.

Bitcoin - це перша і флагманська криптовалюта - тобто цифрові гроші, які працюють без регулятора (наприклад, центрального банку) та в принципі без державної участі. На чолі біткоїна немає будь-якої людини чи організації, які несли б відповідальність за валюту.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський ветував легалізацію криптовалют. Він запропонував не створювати новий орган для держрегуляції, а надати цю функцію НКЦПФР чи Нацбанку.

Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська