1. Новини Закарпаття
  2. >

Клієнти Ощадбанку скаржаться на активні рахунки від яких вони відмовилися

19.10.2021 20:05 Бізнес ВАЖЛИВО

Виявляється, незважаючи нате, що термін депозиту давно збіг і клієнт написав заяву про закриття рахунку він і далі активий.

Виявляється, незважаючи нате, що термін депозиту давно збіг і клієнт написав заяву про закриття рахунку він і далі активий.

Клієнтка Ощадбанку поскаржилась на те, що її депозитна картка залишається активною, незважаючи нате, що термін депозиту давно збіг, вона забрала гроші і навіть написала заяву щодо закриття рахунку. У відповідь на претензії жінки Ощадбанк запропонував їй ще раз прийти у відділення і ще раз написати заяву, інформує Мінфін.

Свою скаргу киянка під ніком NINONILLA20 опублікувала на порталі minfin.

Жінка пише, що строк її депозиту скінчився ще в червні нинішнього року. Тоді ж вона забрала накопичені гроші. Однак тоді чомусь у банківському відділені, де вона закривала депозит, жінку не попередили, що треба ще й закрити рахунок.

Почитавши на сайті відгуки клієнтів, які вже мали такий досвід із незакритими картками, вона знову відправилась до банку, аби добитись анулювання своєї депозитної картки. Їй там сказали написати заяву і чекати до 1 жовтня (3 місяці!), поки рахунок закриють.

"Чому рахунок закривають в Ощадбанку аж 3 місяці, то інша незрозуміла справа", - цікавиться NINONILLA20.

Але яким же було її здивування, коли й після 1 жовтня вона випадково виявила, що її депозитна картка досі відкрита.

"Дивлюсь статус — "активна"… Дзвоню до call-центру Ощадбанку, мені радять знову в ТРЕТІЙ раз йти до відділення, щоб це з’ясовувати, і це в той час, коли рекомендують обмежити всілякі ходіння до установ у зв’язку з коронавірусом", - обурюється клієнтка.

І все ж цікаво, якщо вона сходить втретє і знову напише заяву про закриття рахунку, його нарешті закриють чи ні? .. Не факт.

З Ощадбанку жінці відповіли, що перевіряють ситуацію щодо закриття рахунку та неодмінно її поінформують за результати цієї перевірки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Ощадбанк" незабаром примусово закриє неактивні рахунки українців, а пізніше стало відомо, що в 

Україні закриють усі відділення Ощадбанку.

Читайте на ГК:Цього місяця перед ними відкриються нові можливості: відомо, кому зі знаків Зодіаку пощастить у кар'єрі та фінансах
Читайте на ГК:Метеозалежним українцям буде непереливки: Землю накриє потужна магнітна буря
Читайте на ГК:Мінімальні штрафи сягатимуть від 17 тисяч гривень: порушників мобілізації суворо каратимуть
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська