1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 19 жовтня 2021 — що обіцяють астрологи

19.10.2021 08:05 Бізнес Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

На порядку денному складні багатопланові питання, довгострокові зобов'язання. Окремим пунктом обговорення стають питання, пов'язані з охороною, безпекою, дотриманням інструкцій, секретністю. Якщо вас не допустили на важливу нараду, значить ви ще недостатньо досвідчені, незважаючи на вашу браваду і бажання працювати. Для багатьох Овнів може стати важлива інтимна сторона любовних відносин. Зірки радять вам навести в ній повний порядок, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельці можуть робити інвестиції в інтелектуальні проєкти, наприклад, в навчання. Звичний інструментарій угод можна поповнити новими, більш сучасними методами. Якщо виникне стратегічна альтернатива, краще зробити вибір на користь справ, пов'язаних з будинком, сімейними потребами, нерухомістю. Добре купувати предмети інтер'єру, що додають світла і блиску (дзеркала, світильники). У складних відносинах знайдеться прийнятний компроміс, але слід пам'ятати, що це ще не остаточний підсумок всієї історії.

Близнюки

Для Близнюків день не найкомфортніший, але безсумнівна перевага у нього є: як би не пригнічувала і не насторожувала вас ситуація, на туманному горизонті намітився просвіт. Це не найкращий момент для самостійних дій, особливо, для прояву ініціативи і демонстрації незалежності. Можуть виявитися не дуже доречними розважальні заходи, небажані передчасні особисті заяви. Захист спільних інтересів краще довірити досвідченому партнеру, старшому другу або впливовій групі осіб.

Рак

Сьогодні Ракам належить орієнтуватися на обстановку, настрій партнера або позицію впливових сил. Зірки нагадують про небезпеку подвійних ігор і радять не піддаватися спокусі досягти успіху паралельно на двох фронтах: спроба «послужити двом панам» подвоїть навантаження на вас і посилить ризики. Якщо ви все ж хочете знайти вихід, він повинен бути нестандартним. Можливо, вам підкажуть його ваші друзі.

Лев

Сьогодні Левам нелегко ясно і чесно мислити, простіше проявити слабкість і піти в світ ілюзій. Схильність до впливів і брак особистого стрижня завадять вам усвідомити важливу зміну: новий тренд в професії, кризу відносин. Можливо, ви просто не захочете бачити правду. Підмінити реальність фікцією допоможуть давні залежності. Не найкращий день для дій і розмов, краще відпочити і виспатися.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам стати трохи економнішими, суворіше контролювати доходи і витрати. Якщо бюджет дозволяє не замислюватися про ліміти, вам не завадить стати прискіпливішими у виборі — інакше зросте ймовірність придбати підробку, застарілий або бракований товар. Зіткнутися з похибкою буде особливо прикро, якщо ви вибираєте подарунок, купуєте щось дітям або готуєтеся до свята.

Терези

День значимий для Терезів, які будують кар'єру або хочуть бути господарями положення в будинку. Їм доведеться зайняти жорстку і часом двоїсту позицію, слідувати сімейному або професійному обов'язку. При цьому їх може переграти сильніший противник: впливова фігура, активний і хитрий партнер. Якщо боротьба не для вас, піти з-під удару допоможуть нові можливості, наприклад, зміна фінансової схеми.

Скорпіон

Ранок сприяє Скорпіонам, налаштованим на спілкування або роздуми. Цей день можна почати зі дзвінків, листування, переговорів, роздумів, роботи над текстом. Період контактів може стати комфортним і успішним, але закінчиться швидко і вже після полудня зміниться необхідністю цілеспрямованих дій. Не виключено, що цілі і методи будуть задані вам заздалегідь. Це відповідний момент для активності, якщо ви хочете не просто отримати віддачу, а заявити про себе, наприклад, зробити офіційну кар'єру.

Стрілець

Перша частина дня змусить Стрільців звернути увагу на дрібниці. Деталі принципові, якщо ви будуєте кар'єру, зайняли посаду. Значимий момент можливий у медиків, тренерів, працівників сфери послуг. Вечір важливіший, якщо ви задіяні в соціальному житті, шукаєте популярності, потребуєте партнера, спонсора, однодумців. Ключовим може стати фінансове питання: оцінка вартості, гарантія оплати.

Козоріг

Багато Козорогів сьогодні нагадують крижаний айсберг, але це оманливе враження. Варто зачепити вас за живе, і ваша незворушність зникне. Ви не заспокоїтеся, поки не висловите все, що накопичилося у вас на душі. Ваш гнів буде подібний атомному вибуху, ваша критика буде знищуючою, а ревнощі спопеляючими. Не забувайте, що таким чином ви караєте перш за все себе. Спробуйте вибрати оптимальний стиль поведінки, що дозволяє вам випускати емоційний "пар" без шкоди для себе і оточуючих.

Водолій

Прекрасне самопочуття і настрій принесуть сьогодні гармонію в сімейні та любовні відносини. Хороший період для особистих грошових спекуляцій, для звернення до впливових осіб за підтримкою. Ви сьогодні схильні проявляти тонке сприйняття літературних форм мистецтва.

Риби

День допоможе Рибам бути послідовними, посидючими і доводити справи до кінця. Не буде перешкодою навіть властива багатьом Рибам мрійливість. Це вдалий час для ґрунтовних переговорів, уточнюючих консультацій, повторних візитів, для перевірки власних припущень, для роботи з текстами, платіжними та іншими документами, кореспонденцією. До вечора очікуються складнощі з концентрацією уваги.

Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська