1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні зріс попит на б / у легковики: які автомобілі найпопулярніші

07.10.2021 14:23 Бізнес

У вересні попит виріс у півтора разу - найпопулярнішими моделями були Volkswagen Passat, Volkswagen Golf і Renault Megane.

У вересні попит виріс у півтора разу - найпопулярнішими моделями були Volkswagen Passat, Volkswagen Golf і Renault Megane.

Українці у вересні 2021 року зареєстрували 54,3 тисячі потриманих легкових автомобілів, які було ввезено з-за кордону, що в півтора разу більше за показник, який є за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Укравтопром у четвер, 7 жовтня. 

"В результаті частка старих іномарок склала 85% від усіх легкових автомобілів, у вересні вперше зареєстрованих в Україні", - сказано в повідомленні. 

Найпопулярнішим старим автомобілем місяця був Volkswagen Passat (3,5 тис. авто). За ним ішов Volkswagen Golf (3 тис. авто), а на третьому місці - Renault Megane (2 949 авто).

У топ-5 увійшли також Škoda Octavia (2 668 авто) і Ford Focus (1 792 авто). 

Загалом з початку 2021 року на українські номери перейшли 355,6 тисячі потриманих автомобілів, які було завезено з інших країн, що на 47% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і в 4,7 разу більше, ніж кількість реалізованих в країні нових легкових авто за такий самий період.

Читайте на ГК:“Математика війни”: Подоляк розповів коли закінчиться війна в Україні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Чотири пріоритети включення: відомо, як включатимуть енергопостачання взимку
Читайте на ГК:Відсутність електроенергії призведе до дефіциту продукції
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська