1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні з жовтня діють знижені тарифи на електроенергію, але не для всіх

03.10.2021 23:55 Бізнес

Українцям розповіли, для кого тариф на електроенергію залишиться високим за будь-якого обсягу споживання.

Українцям розповіли, для кого тариф на електроенергію залишиться високим за будь-якого обсягу споживання.

З 1 жовтня в Україні знижено тариф на електроенергію для побутових споживачів, які за місяць витрачають не більше 250 кВт-год електроенергії. Експерти енергоринку говорять, що в Україні 80% сімей не перевищують цю норму. Однак є окрема категорія домогосподарств, яким доведеться платити за колишнім тарифом - незалежно від обсягу споживання, пише UBR.

До такої категорії віднесли колективних побутових споживачів і жителів гуртожитків. Їм доведеться платити за електрику за колишньою ціною.

Як і раніше, для них тариф на електроенергію буде залишатися незмінним - 1,68 гривні. Про це повідомили в компанії Yasno ( "Київські енергетичні послуги").

В Yasno також розповіли, що, як і раніше, залишаються в силі тарифні коефіцієнти, за якими платять власники зонних лічильників. Наприклад, власники двозонних лічильників, як і раніше, будуть платити за звичайним (денним) тарифом і за нічним, який вдвічі нижче звичайного.

"Сучасні технологічні рішення і корисні побутові звички допоможуть кожній родині оптимізувати енерговитрати і щомісяця економити кошти", - підкреслив директор компанії Yasno в Києві Віктор Мельников.

Нагадаємо, в Україні пенсіонерам уріжуть пенсії: відомо коли і на скільки.

Читайте на ГК:Виїзд студентів-чоловіків за кордон: в уряді розповіли деталі змін
Читайте на ГК:Одна з країн ЄС готує зміни для українців: що на них чекає
Читайте на ГК:Україну скують нові заморозки: у яких областях буде найхолодніше
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська