1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатці стали більше витрачати на ліки

26.09.2021 12:24 Бізнес

Фармацевтичні товари відносяться до товарів першої необхідності, які в свою чергу суттєво впливають на головний критерій життя – здоров’я і працездатність населення.

Фармацевтичні товари відносяться до товарів першої необхідності, які в свою чергу суттєво впливають на головний критерій життя – здоров’я і працездатність населення.

У січні–червні 2021р. через торгову мережу підприємств-юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізовано фармацевтичних товарів на 1250,1 млн.грн, що більше, ніж у січні–червні 2020р., у порівняних цінах, на 13,4%. Частка реалізації фарма-цевтичних товарів у загальнообласному обсязі продажу непродовольчих товарів склала 22,2%.

Порівняно з відповідним періодом попереднього року, на 1,9%, у порівнянних цінах, зменшилася реалізація медичних та ортопедичних товарів. Їх було продано на 158,6 млн.грн, а питома вага у загальному обсязі продажу непродовольчих товарів склала 2,8%.

Продаж фармацевтичних товарів через торгову мережу на особу у січні–червні п.р. становив 1000 грн, проти 810 грн у відповідному періоді попереднього року, медичних та ортопедичних товарів – 127 грн (при 129 грн – у січні–червні 2020р.).

Частка проданих фармацевтичних товарів, що вироблені на території України, в загальному обсязі їх продажу, становила 50,8%, а медичних та ортопедичних товарів – 49,2%.

Про це повідомляє ГУС у Закарпатській обл.

Нагадаємо, На Закарпатті за добу 16 нових інфікованих коронавірусом: дві людини померли.

Читайте на ГК:Так поспішав, що покалічив хлопця: закарпатець збив прикордонника на блокпосту (ФОТО)
Читайте на ГК:Герої не вмирають: на Закарпатті встановили меморіальну дошку полеглому захиснику (ФОТО)
Читайте на ГК:В Україні викрили міжнародне злочинне угруповання, яке ошукало «інвесторів» ЄС на сотні тисяч євро (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська