1. Новини Закарпаття
  2. >

Приват24 буде недоступний: стало відомо, коли саме

25.09.2021 14:25 Бізнес ВАЖЛИВО

Застосунок буде недоступний протягом декількох годин через технічні роботи, попередили в банку.

Застосунок буде недоступний протягом декількох годин через технічні роботи, попередили в банку.

Мобільний застосунок Приват24 для бізнесу буде недоступним кілька годин у нічний час 25 і 26 вересня. Про це сказано в розсилці для клієнтів банку в п'ятницю, 24 вересня. 

Банк має намір провести роботи з оновлення застосунку в період з 24 вересня (22:00) по 25 вересня (5:00), а також з 25 вересня (22:00) по 26 вересня (6:00). 

"У зазначений період роботи в старому "Приват24 для бізнесу" і деякі операції в новому "Приват24 для бізнесу" (Центр повідомлень, Гарантовані платежі, Обмін валют, Платежі між картами, Платежі по Україні в іноземній валюті), можливо, будуть недоступні. Просимо заздалегідь провести всі необхідні операції", - сказано в повідомленні. 

Нічний час вибрали, щоб не доставити клієнтам істотних незручностей.

Читайте на ГК:Банальна перевірка врятувала від незліченної кількості смертей: на Закарпатті інформують про рейд у багатоквартирних будинках
Читайте на ГК:Порушення на мільйони: митниця Закарпаття зафіксувала близько 300 випадків злочинів за перші місяці 2024 року
Читайте на ГК:"В українців волосся дибки стало": вироби виготовлені на відомому закарпатському заводі помітили у руках окупантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська