1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатський бізнес зможе отримувати безоплатну консультативну допомогу (ФОТО)

15.09.2021 16:29 0 Бізнес Автор: Голос Карпат
 

15 вересня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України відкрило перший центр підтримки підприємців Дія.Бізнес на Закарпатті.

Офіс надасть нові можливості для підприємців: безоплатні консультації з питань фінансового менеджменту, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки тощо. Крім цього, в центрі Дія.Бізнес підприємці зможуть проходити навчання офлайн або в змішаному форматі, використовувати простір для власних подій, тестувати свій продукт на pop-up-локації.

Крістіна Квін, тимчасова повірена у справах США, підкреслила, що такий бізнесцентр буде корисним для місцевих підприємців та громадян. Також вона зазначила, що діяльність офісів Дія.Бізнес є важливою для підтримки молодих людей, які планують започаткувати вдасну справу.

«Це допоможе їм не шукати кращих можливостей у Києві чи інших великих містах, а працювати вдома, розвивати свій край», - зазначила Крістіна Квін.

Керівник із розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислав Банік розповів, що це вже сьомий офіс Дія.Бізнес в Україні, до кінця роки планують відкрити ще чотири.

«Ми плануємо відкрити подібні центри допомоги підприємцям у містах, в яких проживає понад 50 тисяч мешканців», - зазначив він.

Також Мстислав Банік підкреслив, що діяльність подібних офісів позитивно вплине на розвиток бізнесу у регіоні, адже тут буде можливість отримати консультацію, пройти тестування та визначитись з подальшими діями, які допоможуть у розвитку власного бізнесу.

Працюватиме офіс за попередньою реєстрацією на сайті Дія.

Нагадаємо, Яких працівників бракує на Закарпатті: ТОП-10 вакансій від служби зайнятості.

Читайте на ГК:Пішла з дому й не повернулася: на Закарпатті шукали зниклу стареньку
Читайте на ГК:Молодого закарпатця віддадуть сирій землі: в області прощатимуться із загиблим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:Гіркий плач, море квітів і спогадів: 25-річного воїна назавжди віддали сирій землі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська