1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Тячеві власник піцерії та їдальні працевлаштував без офіційного оформлення 18 осіб

26.08.2021 18:32 Бізнес

Як відомо, заклади харчування, особливо ті, що користуються попитом, потребують залучення більшої кількості робочих рук.

Як відомо, заклади харчування, особливо ті, що користуються попитом, потребують залучення більшої кількості робочих рук.

Тому дивним видається той факт, коли в залі кафе чи бару працює кілька офіціантів, на кухні виконують трудові функції не менше людей, а власник декларує, мовляв офіційно має укладені трудові відносини лише з двома-трьома працівниками

Саме на це і звернули увагу фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області, вирішуючи провести інспекційне відвідування у піцерії та їдальні, котрі належать одному з тячівських суб’єктів малого підприємництва. Сумніви представників контролюючого органу виявилися небезпідставними.

Під час проведення інспектування з’ясувалося, що підприємець залучив до виконання трудових функцій барменів, офіціантів і кухонних працівників 18 осіб, з якими не уклав трудові договори.

Власнику закладів, за результатами інспекційного відвідування, внесли обов’язковий до виконання припис, котрий зобов’язує його оформити належним чином трудові відносини з усіма незадекларованими працівниками. Водночас нагадали, що невиконання припису та вчинення таких порушень повторно протягом двох років з дня виявлення порушення потягне за собою накладення штрафу у 30-ти кратному розмірі мінімальної зарплати за кожного працівника, допущеного до роботи без оформлення трудового договору. З січня 2021 року розмір штрафу: 180 000 грн, повідомило Управління Держпраці в Закарпатській області.

Нагадаємо, На Говерлі з’явилася торгова точка з водою за 100 грн (ФОТО) 

Читайте на ГК:Потрапили в колодязі та свердловини: на Закарпатті трапилася надзвичайна ситуація (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті загинув 23-річний мотоцикліст: відомі деталі трагедії (ФОТО)
Читайте на ГК:Господарка спала й не підозрювала про пожежу: на Тячівщині рятувальники приборкували вогонь (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська