1. Новини Закарпаття
  2. >

Експерти пророкують зростання цін по всьому світу

24.08.2021 16:07 Бізнес

Тиск на глобальні ланцюжки поставок не ослаб. У святкові дні покупці побачать порожні полиці, кажуть експерти.

Тиск на глобальні ланцюжки поставок не ослаб. У святкові дні покупці побачать порожні полиці, кажуть експерти.

Пандемія коронавірусу привела до порушень в глобальних ланцюжках поставок, а новий штам коронавірусу дельта тільки погіршив ситуацію. Американський телеканал CNN, через це вартість перевезень стрімко зростає і рітейлери пророкують дефіцит товарів до свят.

Проблеми в ланцюжку поставок можуть привести до того, що покупці зіткнуться з високими цінами і меншим вибором напередодні новорічних і різдвяних свят. Такі компанії, як Adidas, Crocs і Hasbro, вже попереджають про збої, готуючись до вирішального періоду кінця року.

"Тиск на глобальні ланцюжки поставок не ослаб, і ми не очікуємо його ослаблення найближчим часом", - заявив Боб Бистерфельд, гендиректор однієї з найбільших логістичних фірм у світі C.H. Robinson.

У святкові дні покупці побачать порожні полиці, тому, якщо ви купуєте велику частину подарунків через інтернет, робіть це раніше, зазначив Бистерфельд.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців
Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська