1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні планують вирощувати "промисловий" ліс

23.08.2021 09:47 Бізнес

Вирощувати дерева влада планує на непридатних для сільського господарства земельних ділянках.

Вирощувати дерева влада планує на непридатних для сільського господарства земельних ділянках.

В Україні планують створення "промислових" лісів, у яких бізнес буде вирощувати сировину для своїх потреб. Про це в неділю, 22 серпня, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телеканалу "Україна 24". 

"З урахуванням того, що ліс є нашим надбанням, але ліс - це також сировина для промисловості, я думаю, що ми будемо вводити в наш лексикон словосполучення "промисловий ліс". Ми повинні дати бізнесу можливість, щоб він для себе закладав саме промислові ділянки лісу, щоб ми чітко розуміли, що це промисловий ліс, це бізнес вирощує для себе, щоб можна було використовувати", - сказав Данілов. 

За його словами, в Україні є досить багато вільної території, непридатної для ведення агробізнесу, але такої, на якій можна вирощувати ліс. Він зазначив, що за дорученням президента готується засідання РНБО, де буде запропоновано бачення розвитку лісової галузі. 

"Коли Володимир Олександрович зробив заяву, що нам треба мільярд дерев за три роки посадити - мова йде не тільки про екологію, мова йде про економіку, про енергетичну незалежність", - уточнив Данілов. 

Він також додав, що "на сьогоднішній день у нас лісова галузь - це галузь кумівства".

Читайте на ГК:"Познайомився в мережі, запросив додому": на Закарпатті іноземець рзбещував неповнолітню дитину (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:2500 нових робочих місць: в Мукачівській громаді планують створити Індустріальний парк
Читайте на ГК:Завтра у Мукачеві попрощаються ще з одним захисником: на війні загинув Євген Головченко
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська